Gå til hovedindhold

Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt

Play-DohKonstruktionssætEAN: 5010996299918
Pris fra 136,44 krtil 229,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 93,51 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Play-Doh Shapes & Colors Dino Starter Set
136,44 kr
Til butik
Play-Doh Shapes & Colors Dino Starter Set billede

Produktspecifikationer

Mærke: Play Doh
Kategori: Modellervoks
Farve: 1
Artikel nr.: G04915L00
EAN: 5010996299918
Varenr.: 24217362
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Play-Doh Shapes And Colors Dino Starter Set
140 kr
Til butik
Play-Doh Shapes And Colors Dino Starter Set billede

Produktinformation

Det er tid til en dinosaurfest med Play-Doh Shapes & Colors Dino! Dette førskolelegetøjssæt har en række sjove aktiviteter med en sød dino-ven. Skær og rul forskellige former med Play-Doh-tilbehør. Den praktiske dino opbevarer også værktøjerne både indeni og udenpå legetøjssættet. Legeunderlaget har sjove match-aktiviteter, som også hjælper børnene med at holde deres Play-Doh-kreationer væk fra bordet. Det er et fantasifuldt legetøj, der kan hjælpe med at træne finmotorik og opdage former og farver gennem taktil leg. Dinosaurlegetøj til piger og drenge er blevet endnu mere farverigt!

Produktspecifikationer

Mærke: Play-Doh
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 348-0491
EAN: 5010996299918
Varenr.: 3362652
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt
189,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PLAY-DOH Starter Set Shapes & Colors Dinosaur Toy
-30%196 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Play-Doh Shapes and Colors Dino
219,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Play-Doh Modellervoks - Forme & Farverig Dino - Starter Set
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK136,44 kr175,44 krKøb
2Proshop DK140 kr179 krKøb
3Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
4Teknikproffset DK196 kr255 krKøb
5Legekæden219,95 kr219,95 krKøb
6Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt

PriceData har fulgt prisen på Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 136,44 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 136,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Play-doh - Shapes & Colors Dino Starters - Modellervoks Legesæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026136,44 kr3,56 kr (3%)
25. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026141 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026141 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026140 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026141 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026140 kr9 kr (6%)
2. mar. 2026149 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026147 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret