Gå til hovedindhold

Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit

PlastmoTagrenderEAN: 5702751122400
Pris fra 129 krtil 159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 31. maj

Sammenlign priser på Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit
129 kr
Til butik
Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit billede

Produktinformation

Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafitDanner overgang mellem tagrender og nedløbsrørRelaterede varer:Rørsamlemuffe: Anvendes til samling af rør og hvor nedløbsrøret monteres direkte på tudstykketTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på unde

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: diameter 75 mm, width 102 mm, length 150 mm, heigh
EAN: 5702751122400
Varenr.: 275112240
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke, 10", Ø75mm, grafit
149,23 kr
Til butik
Plastmo tudstykke, 10", Ø75mm, grafit billede

Produktinformation

Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafitDanner overgang mellem tagrender og nedløbsrørRelaterede varer:Rørsamlemuffe: Anvendes til samling af rør og hvor nedløbsrøret monteres direkte på tudstykketTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på unde

Produktspecifikationer

EAN: 5702751122400
Varenr.: 15843768533327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 x 75 mm Tudstykke grafit Plastmo
158 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK129 kr129 krKøb
2EL-GROSSISTEN149,23 kr149,23 krKøb
3CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
4CompletVVS159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit

PriceData har fulgt prisen på Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit i 165 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Plastmo tudstykke nr. 10 / 75 mm, grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026129 kr28 kr (28%)
31. maj 2026101 kr1 kr (1%)
30. maj 2026102 kr17 kr (14%)
26. maj 2026119 kr10 kr (8%)
24. maj 2026129 kr10 kr (8%)
17. maj 2026119 kr30,23 kr (20%)
16. maj 2026149,23 kr30,23 kr (25%)
12. maj 2026119 kr10 kr (8%)
11. maj 2026129 kr10 kr (8%)
18. apr. 2026119 kr10 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret