Gå til hovedindhold

Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.)

BantexPlastlommerEAN: 5702230013700
Pris fra 86,25 krtil 112,44 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,19 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 6. maj

Sammenlign priser på Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nova Premium Plastlomme A4 - Åben top/side 0,09 mm, 100 stk.
86,25 kr
Til butik
Nova Premium Plastlomme A4 - Åben top/side 0,09 mm, 100 stk. billede

Produktinformation

100 stk. plastlommer i en æske. Plastlommerne er åben i top og venstre side. 0,09 mm. Vores Nova plastlommer er kendetegnet for den gode kvalitet til en kokurrencedygtig pris. Format: A4 Tykkelse: 0,09 mm Pakkestørrelse: 100 stk. pr. æske 1489585

Produktspecifikationer

Kategori: Plastlommer & Omslag
EAN: 5702230013700
Varenr.: 2779714
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.)
102 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Plastlomme A4 0,09 Præg Å/top+Venstre 100 stk Bantex
112,44 kr
Til butik
Plastlomme A4 0,09 Præg Å/top+Venstre 100 stk Bantex billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Plastlomme Mærke: Bantex Tykkelse: 0,09 mm Format: A4 Åbning: Top & side mod hulkant Antal: 100 stk. 3 hurtige: Gør dokumentopbevaring og arkivering nemmere Fremstillet i slidstærk, syrefri og kopisikker PP-folie Kan genbruges flere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bantex
Kategori: Plastlommer
Farve: Transparent
Størrelse: 320 x 285 x 80 mm
EAN: 5702230013700
Varenr.: 393176

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S86,25 kr86,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
3Hertels Boresko112,44 kr112,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 86,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 86,25 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Plastlommer Bantex A4 åben i top/venstre side 0,09 mm transparent - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202686,25 kr13,25 kr (18%)
6. maj 202673 kr9 kr (11%)
3. feb. 202682 kr4,25 kr (5%)
1. feb. 202686,25 kr4,25 kr (5%)
9. jan. 202682 kr4 kr (5%)
7. jan. 202678 kr4 kr (5%)
31. dec. 202582 kr3 kr (4%)
6. dec. 202585 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret