Gå til hovedindhold

BG Byggros A/S Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade

BG Byggros A/STagrenderEAN: 5706253152323
Pris fra 104 krtil 195 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98,75 kr 23. maj

Sammenlign priser på Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
BG plastskive til betonsøm, pakke á 250 stk.
104 kr
Til butik
BG plastskive til betonsøm, pakke á 250 stk. billede

Produktinformation

Underlagsplastskive til betonsøm ved montering af grundmursplader Pakke á 250 stk Sort PE

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5706253152323
Varenr.: 1471809
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade
107 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Byggros brik til grundmursplader, 250 stk. pr. pose
108,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Byggros brikker til grundmursplade, 250 stk
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk104 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
3EL-GROSSISTEN108,73 kr108,73 krKøb
4BilligVVS DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade

PriceData har fulgt prisen på Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade i 170 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 111,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Plastbrik for betonsøm - Pose á 250 stk. Til grundmursplade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026104 kr5,25 kr (5%)
23. maj 202698,75 kr5,25 kr (5%)
22. maj 2026104 kr5,25 kr (5%)
24. apr. 202698,75 kr8,25 kr (8%)
23. apr. 2026107 kr8,25 kr (8%)
28. mar. 202698,75 kr1,25 kr (1%)
27. mar. 2026100 kr1,25 kr (1%)
22. mar. 202698,75 kr1,25 kr (1%)
21. mar. 2026100 kr1,25 kr (1%)
6. mar. 202698,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret