Gå til hovedindhold

Hortus Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed

HortusHaveredskaberEAN: 5705858061252
Pris fra 119 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 21. maj

Sammenlign priser på Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Væksttunnel til palleramme
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hortus - Væksttunnel til palleramme billede

Produktinformation

HORTUS Væksttunnel til palleramme - Optimal beskyttelse i køkkenhaven Forvandl din palleramme til et beskyttet vækstområde med HORTUS væksttunnel. Designet til effektiv forspirring og beskyttelse mod insekter, er denne tunnel den perfekte løsning for kø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5705858061252
Varenr.: 47759190098250
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Væksttunnel til palleramme HORTUS (211-930)
124 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Væksttunnel Til Palle
129 kr
Til butik
Væksttunnel Til Palle billede

Produktinformation

VÆKSTTUNNEL TIL PALLE HORTUS væksttunnel til palleramme Væksttunnel bruges b.la. til forspirring af planter samt forhindre insektangreb. Velegnet til opsætning på palleramme i køkkenhaven. Materiale: Fiberdug og stål buer. Ikke vævet 60 gr. tykkelse dug H: 75 x B: 115 x D: 75 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Forspirring
Vægt: 1g
Artikel nr.: 211-930
EAN: 5705858061252
Varenr.: 1897508
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORTUS Væksttunnel till palleramme
145 kr
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven119 kr119 krKøb
2CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
3Homeshop DK129 kr129 krKøb
4Proshop DK145 kr184 krKøb
5Havehobby.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed

PriceData har fulgt prisen på Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed i 152 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Plantetunnel/væksttunnel til palleramme og højbed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119 kr9 kr (8%)
21. maj 2026110 kr9 kr (8%)
20. maj 2026119 kr9 kr (8%)
13. apr. 2026110 kr9 kr (8%)
11. apr. 2026119 kr9 kr (8%)
4. mar. 2026110 kr3 kr (3%)
25. feb. 2026113 kr9 kr (9%)
2. jan. 2026104 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret