Gå til hovedindhold

LEDlife Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant

LEDlifeEAN: 5744002526919

Sammenlign priser på Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant
108 kr
Til butik
Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant billede

Produktinformation

Planmonteret Troldtektramme 60x60 Denne planmonterede ramme er konstrueret til montering af LED paneler direkte i Troldtekt-lofter. Konstruktionen sikrer en præcis pasform i et 60x60 cm hul, hvilket eliminerer behovet for at skære i de omkringliggende lof...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: 60x60 rammer
EAN: 5744002526919
Varenr.: 5153
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Troldtektramme til 60x60 LED panel, skruemontering, hvid kant
108 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant
108 kr
Til butik
Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant billede

Produktinformation

Denne planmonterede ramme er specielt udviklet til at passe perfekt i et 60x60 hul, uden behov for at skære i de omkringliggende Troldtekt plader. Monteres direkte på forskalling. Giver et flot resultat med panelet plant med loftet. Højde: 2,5 cm - perf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: 60x60 rammer
EAN: 5744002526919
Varenr.: 5153
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Troldtektramme 60x60 LED - Tilpasset Troldtekt, hvid kant, nem montering
108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store108 kr108 krKøb
2WATTOO.DK108 kr108 krKøb
3DetLED.dk108 kr108 krKøb
4EL-GROSSISTEN108 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant

PriceData har fulgt prisen på Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant i 85 dage. Den nuværende pris er 108 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Planmonteret Troldtektramme 60x60 - Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026108 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret