Gå til hovedindhold

Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest

PippiRollespilEAN: 7315624437280
Pris fra 249 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pippi Kæphest Lilla Gubban s hest
249 kr
Til butik
Pippi Kæphest Lilla Gubban s hest billede

Produktinformation

Kæphest "Lilla Gubban" Pippis hest 75cm +3år

Produktspecifikationer

Mærke: Pippi
Kategori: Rolleleg
Artikel nr.: 18169
EAN: 7315624437280
Varenr.: 3297107
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pippi Lilla Gubben Käpphäst
310 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest
319,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pippi Kæp Hest Lilla Gubben
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK249 kr288 krKøb
2Teknikproffset DK310 kr359 krKøb
3Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest

PriceData har fulgt prisen på Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest i 174 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Pippi Langstrømpe - Kæphest Lilla Gubban Pippis Hest de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026249 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026246 kr17 kr (7%)
29. apr. 2026229 kr4 kr (2%)
19. dec. 2025225 kr86 kr (28%)
18. dec. 2025311 kr65 kr (26%)
17. dec. 2025246 kr21 kr (9%)
13. dec. 2025225 kr39 kr (21%)
12. dec. 2025186 kr61 kr (49%)
10. dec. 2025125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret