Gå til hovedindhold

Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65

PippiTilbudEAN: 5714625591557
Pris fra 149,95 krtil 280 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 130,05 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Pippi Stofbleer 8 Stk. - Chalk Pink
-46%149,95 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pippi Stofbleer 8 Stk. - Chalk Pink billede

Produktinformation

8 stk. stofbleer lavet af 100% bomuld vaskes ved 60 grader. Kan tørretumles ved medium varme

Produktspecifikationer

Mærke: Pippi
Kategori: Tilbud
EAN: 5714625591557
Varenr.: shopify_ZZ_15471458877813_55972510728565
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pippi Stofbleer - Organic - 8-Pak - 65x65 cm - Chalk Pink
279,95 kr
Til butik
Gå til Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn149,95 kr149,95 krKøb
2Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb
3Dansk - vi klæ´r familien på280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65

PriceData har fulgt prisen på Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 149,95 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 149,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Pippi Baby Stofble i økologisk bomuld - Chalk Pink - 65x65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026149,95 kr130 kr (46%)
24. mar. 2026279,95 kr55,99 kr (25%)
23. mar. 2026223,96 kr55,99 kr (20%)
22. mar. 2026279,95 kr55,99 kr (25%)
17. mar. 2026223,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret