Gå til hovedindhold

Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje

Pris fra 618 krtil 657 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 595 kr 23. maj

Sammenlign priser på Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 618 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Pioneer MVH-130DAB bil media receiver Sort, Rød 200 W
618 kr
Til butik
Pioneer MVH-130DAB bil media receiver Sort, Rød 200 W billede

Produktinformation

Pioneer MVH-130DAB. Produktfarve: Sort, Rød, DIN størrelse: 1 DIN, Udgangseffekt: 200 W. Understøttede lydformater: AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA. Skærmtype: LCD, OSD-sprog: Tysk, Engelsk, Fransk. Understøttede radiobånd: DAB, DAB+

Produktspecifikationer

Mærke: Pioneer
Artikel nr.: MVH-130DAB
EAN: 4988028478222
Varenr.: 998637110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje
657 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pioneer MVH-130DAB car media receiver
657 kr
Til butik
Pioneer MVH-130DAB car media receiver billede

Produktinformation

Bilstereo medieafspiller med 1-DIN kort chassisdesign, integreret DAB/DAB+ tuner, stor Rotary Commander og indbygget MOSFET 50 W x 4 forstærker. Pioneer MVH-130DAB er designet til nem betjening i bilen med hard key forudindstillede knapper til at gemme og vælge favoritstationer, samtidig med at den leverer krystalklar digital lyd og interferensfri modtagelse. Integreret DAB/DAB+ tuner til digital radio Stor Rotary Commander til enkel betjening Hard key forudindstillede knapper for hurtig adgang til stationer Læser FLAC-filer 2-bånds grafisk EQ 1 RCA pre-out Indbygget MOSFET 50 W x 4 forstærker Nyd alsidig lydafspilning og klar radiolytning i en kompakt og brugervenlig hovedenhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Pioneer
Kategori: Bilstereo
Artikel nr.: MVH-130DAB
EAN: 4988028478222
Varenr.: 3444194

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK618 kr618 krKøb
2CS MEGASTORE DK657 kr696 krKøb
3Proshop DK657 kr696 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje

PriceData har fulgt prisen på Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje i 127 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 614 kr.

Den nuværende pris på 618 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Pioneer MVH-130DAB, Sort, Rød, 1 DIN, 200 W, 50 W, Android, Dreje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026618 kr23 kr (4%)
23. maj 2026595 kr2 kr (0%)
22. maj 2026597 kr2 kr (0%)
6. feb. 2026595 kr63 kr (10%)
3. feb. 2026658 kr6 kr (1%)
31. jan. 2026664 kr69 kr (12%)
30. jan. 2026595 kr27 kr (5%)
29. jan. 2026568 kr66 kr (10%)
26. jan. 2026634 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret