Gå til hovedindhold

Pilot Pen PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A

Pilot PenHåndarbejde og hobbyEAN: 4902505322709
Pris fra 17 krtil 284,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 267,25 kr (94% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,96 kr 18. apr.

Sammenlign priser på PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot Pen Pilot FriXion Ball - rollerball pen - black
17 kr
Til butik
Pilot Pen Pilot FriXion Ball - rollerball pen - black billede

Produktinformation

Rollerball-pen, ikke-permanent, sort, gelblæk, 0.7 mm, fin, med viskelæder

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot Pen
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: BL-FR7-B
EAN: 4902505322709
Varenr.: 3166949
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollerpen Pilot FriXion, fine, sort
21,71 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A
25 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot Frixion Rollerball, m. hætte, 0,70 mm, sort
284,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK17 kr56 krKøb
2CS MEGASTORE DK21,71 kr60,71 krKøb
3InkClub DK25 kr25 krKøb
4Nova Nordic A/S284,25 kr284,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 11,96 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 42% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 sort BL-FR7-B Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202617 kr5 kr (42%)
27. maj 202612 kr
18. apr. 202611,96 kr
17. apr. 202612 kr2 kr (14%)
19. mar. 202614 kr2 kr (17%)
12. mar. 202612 kr3 kr (20%)
7. mar. 202615 kr1 kr (7%)
26. feb. 202614 kr3 kr (18%)
20. feb. 202617 kr3 kr (21%)
1. feb. 202614 kr3 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret