Gå til hovedindhold

Pilot Pen PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A

Pilot PenHåndarbejde og hobbyEAN: 4902505322716
Pris fra 13 krtil 284,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 271,25 kr (95% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,68 kr 18. maj

Sammenlign priser på PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pilot Pen Pilot FriXion Ball - rollerball pen - red
13 kr
Til butik
Pilot Pen Pilot FriXion Ball - rollerball pen - red billede

Produktinformation

Rollerball-pen, ikke-permanent, rød, gelblæk, 0.7 mm, medium, med viskelæder

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot Pen
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: BL-FR7-R
EAN: 4902505322716
Varenr.: 3166955
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rollerpen, Pilot FriXion, genopfyldelig, medium, rød
24,38 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A
25 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Gelpen Pilot Frixion Ball med Hætte M rød
29,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pilot Frixion Rollerball m. hætte 0,70 mm, rød,
284,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK13 kr52 krKøb
2CS MEGASTORE DK24,38 kr63,38 krKøb
3InkClub DK25 kr25 krKøb
4Hertels Boresko29,94 kr29,94 krKøb
5Nova Nordic A/S284,25 kr284,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 10,68 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for PILOT FriXion Ball udviskeligt blæk 0,7 rød BL-FR7-R Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202613 kr
1. jun. 202612,54 kr4,46 kr (26%)
29. maj 202617 kr4 kr (31%)
28. maj 202613 kr
26. maj 202612,54 kr
25. maj 202613 kr4 kr (24%)
21. maj 202617 kr6 kr (55%)
20. maj 202611 kr
18. maj 202610,68 kr
17. maj 202611 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret