Gå til hovedindhold

PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A

PilotSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902505417528
Pris fra 27,5 krtil 55,46 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27,96 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18,75 kr 30. maj

Sammenlign priser på PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A
27,5 kr
Til butik
PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Denne gelpen bruger varmefølsomt, udviskeligt blæk som kan slettes med det samme med FriXions særlige viskelæderspids for enden af pennen. Med FriXion Ball Clicker får du en blækpen med viskelæder, så du nemt kan rette fejl igen og igen uden at papiret bliver beskidt eller ødelagt. Den tynde spids på 0,7 mm er perfekt til opgaver der kræver stor nøjagtighed. Pennen har et moderne skaftdesign i tatoveringsstil, et ergonomisk greb med riller, der giver et behageligt greb og en kugle af hårdmetal. Gelpennen har en lommeklips for ekstra bekvemmelighed. Tynd spids: 0,7 mm Klikmekanisme. Varmefølsomt blæk Udviskeligt blæk Præcision og nøjagtighed Ergonomisk greb Visker ud ved friktion, det slettede område kan overskrives direkte Stilfuld tatoveringsdekoration Kan genopfyldes med refill-patroner Farve på pennens krop: Grøn Blækfarve: Grøn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PILOT
Kategori: Kontormateriale,Penne og tegnemateriale
EAN: 4902505417528
Varenr.: 417528
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pilot Frixion grøn
28,6 kr
Til butik
Rollerpen Pilot Frixion grøn billede

Produktinformation

En pen i FriXion serien, som giver dig en unik mulighed for at kunne slette/rette det skrevne, da den har sletbart blæk. FriXion Clicker er med klikmekanisme og konisk spids. • Mulighed for refill• OBS! Blækket bliver permanent efter 2 år

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Rollerpen
EAN: 4902505417528
Varenr.: 186.4174 04
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm Grøn
31,19 kr
Til butik
Kuglepen Pilot Frixion Clicker 0,7 mm Grøn billede

Produktinformation

Produktinfo: Produktnavn: Pilot FriXion Ball Clicker m/klik - Gelpen - M - Grøn Mål: 138x15x15mm Brand: Pilot Mængde i box: 12 Blækfarve: Grøn 3 hurtige: FriXion Ball Clicker er ideel til rettelser, takket være dens varmefølsomme blæk og indbyggede viskel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pilot
Kategori: Kuglepenne
Farve: Grøn
EAN: 4902505417528
Varenr.: 115963
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ball-Liner Pilot Frixion Clicker 0,7 mm
39,95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kuglepen Pilot Frixion Clicker grøn medium 0,7
55,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK27,5 kr27,5 krKøb
2RedOffice Konpap28,6 kr28,6 krKøb
3Hertels Boresko31,19 kr31,19 krKøb
4Legekæden39,95 kr39,95 krKøb
5EL-GROSSISTEN55,46 kr55,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A i 151 dage. Laveste pris i perioden er 18,75 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 27,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 27,5 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for PILOT FriXion Ball Clicker udviskeligt blæk 0,7 grøn 417528 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627,5 kr8,75 kr (47%)
30. maj 202618,75 kr2,44 kr (12%)
20. maj 202621,19 kr2,44 kr (13%)
16. maj 202618,75 kr2,44 kr (12%)
15. maj 202621,19 kr2,44 kr (13%)
14. maj 202618,75 kr2,44 kr (12%)
12. maj 202621,19 kr2,44 kr (13%)
11. maj 202618,75 kr2,44 kr (12%)
10. maj 202621,19 kr2,44 kr (13%)
3. maj 202618,75 kr2,44 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret