Gå til hovedindhold

Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid

PillivuytServeringsfadeEAN: 3050910344210
Pris fra 169 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt Plissé Fad 24 cm
-3%169 kr
Før 174 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pillivuyt Plissé Fad 24 cm billede

Produktinformation

Elegant Plissé tapasfad til servering af kolde og varme retter. Enkelt, elegant og klassisk. Plissé er kendt for sine plisserede linjer og tidløse stil, der er skabt ud fra nogle af Pillivuyts tidlige støbeforme fra begyndelsen af 1900-tallet. Plissé er med sin fine plissering kendt verden over som indbegrebet af diskret, fransk elegance.

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 18544
EAN: 3050910344210
Varenr.: 2740625
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid
-29%199 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid billede

Produktinformation

Elegant Plissé tapasfad til servering af kolde og varme retter. Enkelt, elegant og klassisk. Plissé er kendt for sine plisserede linjer og tidløse stil, der er skabt ud fra nogle af Pillivuyts tidlige støbeforme fra begyndelsen af 1900-tallet. Plissé er m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Farve: Hvid
EAN: 3050910344210
Varenr.: PI18544
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pillivuyt Plissé tapastallerken 24x12 cm
-29%199 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pillivuyt Plissé Fad 24x12 cm.
279 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK169 kr208 krKøb
2Rikki Tikki Shop199 kr199 krKøb
3KitchenTime DK199 kr248 krKøb
4Kai Berntsen ApS279 kr279 krKøb
5HvidevareShoppen.dk279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Pillivuyt - Plissé Tapasfad 24 x 12 cm Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026169 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026170 kr1 kr (1%)
31. maj 2026171 kr1 kr (1%)
30. maj 2026172 kr1 kr (1%)
29. maj 2026173 kr7 kr (4%)
28. maj 2026180 kr7 kr (4%)
9. maj 2026187 kr1 kr (1%)
1. maj 2026188 kr11 kr (6%)
30. apr. 2026199 kr11 kr (6%)
29. apr. 2026188 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret