Gå til hovedindhold

Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm

PillivuytServeringsfadeEAN: 3050910021999
Pris fra 362 krtil 600 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt kagefad på fod 30 cm - Hvid
362 kr
Til butik
Pillivuyt kagefad på fod 30 cm - Hvid billede

Produktinformation

Kageplade, Størrelse 30 cm diameter, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Pillivuyt
Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 23055
EAN: 3050910021999
Varenr.: 2880594
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pillivuyt Pillivuyt kageopsats Ø 30 cm Hvid
-25%411,75 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pillivuyt - Kagefad på fod Dia 30 cm Hvid
-14%470 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm
600 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK362 kr401 krKøb
2KitchenTime DK411,75 kr460,75 krKøb
3Rikki Tikki Shop470 kr470 krKøb
4HUMA.dk600 kr600 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm

PriceData har fulgt prisen på Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Lagkagefad Pillivuyt, hvid porcelæn, Ø30 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026362 kr11 kr (3%)
16. maj 2026373 kr31 kr (8%)
13. maj 2026404 kr8 kr (2%)
12. maj 2026412 kr39 kr (10%)
25. apr. 2026373 kr76 kr (17%)
23. apr. 2026449 kr20 kr (5%)
17. apr. 2026429 kr17 kr (4%)
15. apr. 2026412 kr39 kr (10%)
4. apr. 2026373 kr27 kr (7%)
2. apr. 2026400 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret