Gå til hovedindhold

NO NAME Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm

NO NAMEEAN: 5032548003620
Pris fra 1.324 krtil 1.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 295 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.100 kr 3. maj

Sammenlign priser på Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Phoenix Safe Co. SS0311E Pengeskab 35 L Grafit, Metallic
1.324 kr
Til butik
Phoenix Safe Co. SS0311E Pengeskab 35 L Grafit, Metallic billede

Produktinformation

Phoenix Safe Co. SS0311E. Produktfarve: Grafit, Metallic, Låsetype: Elektronisk, Kapacitet: 35 L. Bredde: 520 mm, Dybde: 406 mm, Højde: 200 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SS0311E
EAN: 5032548003620
Varenr.: 991024126
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm
1.423 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Phoenix SS0311E pengeskab 35 l - grafit/metallic, elektronisk
1.599 kr
Til butik
Phoenix SS0311E pengeskab 35 l - grafit/metallic, elektronisk billede

Produktinformation

Tryg opbevaring med elektronisk pengeskabSikr kontanter, pas og vigtige dokumenter i Phoenix SS0311E. Det rummelige skab på 35 l har elektronisk kodelås og et klart indbygget display, så du hurtigt kan låse og åbne med din egen kode. Den solide konstruktion i grafit/metallic passer diskret ind i hjemmet eller på kontoret.Fleksibel montering i hjem og virksomhedSkabet kan monteres i gulv eller væg, så du får en fast og sikker placering. De indvendige mål på 51,7 × 34,6 × 19,7 cm giver god plads til mapper, små værdigenstande og rejsepapirer.Låsetype: Elektronisk kodelås med indbygget displayMontering: Gulv/vægKapacitet: 35 lFarve: Grafit, metallicUdvendige mål (H × B × D): 20,0 × 52,0 × 40,6 cmIndvendige mål (B × D × H): 51,7 × 34,6 × 19,7 cmVægt: 13 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Pengekasser
Vægt: 9.26g
EAN: 5032548003620
Varenr.: 2150300
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Phoenix SS0311E pengeskab 35 l - grafit/metallic, elektronisk
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.324 kr1.324 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.423 kr1.423 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm

PriceData har fulgt prisen på Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.100 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.491 kr.

Den nuværende pris på 1.324 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Phoenix Safe Co. SS0311E, Grafit, Metallic, Elektronisk, 35 L, Gulv/væg, 520 mm, 406 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.324 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.322 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.323 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.325 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.325 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.327 kr227 kr (21%)
3. maj 20261.100 kr227 kr (17%)
1. maj 20261.327 kr2 kr (0%)
26. apr. 20261.325 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret