Gå til hovedindhold

Phoenix Contact Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm

Phoenix ContactEludstyrEAN: 4046356412735
Pris fra 3,54 krtil 260 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 256,46 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,5 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.54 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Endeplade - d-pt 2,5-mt - 3211003
3,54 kr
Til butik
Endeplade - d-pt 2,5-mt - 3211003 billede

Produktinformation

Endeplade, længde: 62 mm, bredde: 2,2 mm, højde: 29,1 mm, farve: grå

Produktspecifikationer

Kategori: ende- og mellemplade for rækkeklemme
Farve: grå
EAN: 4046356412735
Varenr.: 5421020347
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ENDEPLADE - D-PT 2,5-MT - 3211003
4,89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Endeplade D-PT 2,5-MT, 62 mm, 2,2 mm, 29,1 mm, gr
4,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt3,54 kr3,54 krKøb
2EL-GROSSISTEN4,89 kr4,89 krKøb
3WATTOO.DK4,9 kr4,9 krKøb
4CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm

PriceData har fulgt prisen på Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm i 160 dage. Laveste pris i perioden er 3,5 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 3,54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Phoenix D-PT 2,5-MT, Grå, Polyamid, Phoenix, 62 mm, 29,1 mm, 2,2 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20263,54 kr1,86 kr (34%)
18. apr. 20265,4 kr1,9 kr (54%)
14. apr. 20263,5 kr1,9 kr (35%)
3. apr. 20265,4 kr1,6 kr (42%)
1. apr. 20263,8 kr2,64 kr (41%)
31. mar. 20266,44 kr2,64 kr (69%)
15. mar. 20263,8 kr2,64 kr (41%)
14. mar. 20266,44 kr2,64 kr (69%)
24. feb. 20263,8 kr
21. feb. 20264,2 kr2,24 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret