Gå til hovedindhold

PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå

Phoenix ContactEludstyrEAN: 4046356055789
Pris fra 25 krtil 30,71 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5,71 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,37 kr 14. apr.

Sammenlign priser på PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Knivskilleklemme - ut 2,5-mt
25 kr
Til butik
Knivskilleklemme - ut 2,5-mt billede

Produktinformation

Knife disconnect terminal block, nom. voltage: 400 V, nominal current: 20 A, connection method: Screw connection, cross section: 0.14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, length: 57.8 mm, width: 5.2 mm, color: gray, mounting: NS 35/7,5, NS 35/15

Produktspecifikationer

Kategori: måleklemme
Farve: grå
EAN: 4046356055789
Varenr.: 5421027463
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Knivskilleklemme UT 2,5-MT
26,38 kr
Til butik
Knivskilleklemme UT 2,5-MT billede

Produktinformation

Knivskilleklemme, Tilslutning: Skruetilslutning, Tværsnit:0,14 mm2 - 4 mm2, AWG: 26 - 12, Mærkestrøm: 20 A, Mærkespænding: 400 V, Længde: 57,8 mm, Bredde: 5,2 mm, Farve: grå, Montering: NS 35/7,5, NS 35/15

Produktspecifikationer

EAN: 4046356055789
Varenr.: 15842576695631
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå
30,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt25 kr25 krKøb
2EL-GROSSISTEN26,38 kr26,38 krKøb
3CS MEGASTORE DK30,71 kr69,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå

PriceData har fulgt prisen på PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 22,58 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 27,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PHOENIX CONTACT Knivskilleklemme, Skruetilslutning, 0,14-4 mm²,bredde: 5,2 mm, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202625 kr1,36 kr (6%)
20. maj 202623,64 kr1,36 kr (5%)
19. maj 202625 kr1,36 kr (6%)
26. apr. 202623,64 kr
14. apr. 202623,37 kr
13. apr. 202623,75 kr
2. mar. 202623,37 kr
19. feb. 202622,67 kr
4. feb. 202623,52 kr4,29 kr (15%)
3. feb. 202627,81 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret