Gå til hovedindhold

Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål

PhilipsRedskaberEAN: 8710103907015
Pris fra 336 krtil 619 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Viva Collection HD2650 Full metal Brødrister Rustfrit stål
336 kr
Til butik
Philips Viva Collection HD2650 Full metal Brødrister Rustfrit stål billede

Produktinformation

Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD2650/90
EAN: 8710103907015
Varenr.: 995271996
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Brødrister Viva Collection HD2650/90
-20%339 kr
Før 423 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Brødrister Viva Collection HD2650/90 billede

Produktinformation

Brødrister, 2 skiver, 2 risteåbninger, 8 indstillinger, optøningsfunktion, genopvarmningsfunktion, selvcentrerende mekanisme, aftagelig krummebakke, bollerist, funktion til høj løft og sikker udtagning, automatisk slukning, stopknap, rustfrit stål Perfekt ristet brød, håndskåret eller maskinskåret. Bred åbning passer til tykke, tynde, friske eller frosne skiver Brødrister i metal med selvcentrerende ekstra bred brødholder, der giver ensartet ristning uanset skivernes tykkelse. Med forskellige risteindstillinger og integreret bollerist kan du nyde perfekt sprødt ristet brød samt varme kager og boller.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Broedrister
Artikel nr.: HD2650/90
EAN: 8710103907015
Varenr.: 2799570
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål
349 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Brödrost HD2650 Rostfri 2skiv
-46%370 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Brødrister Philips Viva Collection HD2650/90 - 2 skiver, 950 W, sort/rustfrit stål
-5%399 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brødrister Philips Viva Collection HD2650/90 - 2 skiver, 950 W, sort/rustfrit stål
-5%419 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HD2650/90 Toaster Viva Collection - Metal
423 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips Viva Collection
423 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Viva Collection HD2650 Full metal Brødrister Rustfrit stål
429 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips HD2650/90 Brødrister
549,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister HD2650 Rustfri 2 skiver
-14%619 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK336 kr336 krKøb
2Proshop DK339 kr378 krKøb
3CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
4Teknikproffset DK370 kr429 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb
7Butik24 DK423 kr462 krKøb
8Komplett DK423 kr423 krKøb
9Ultrashop429 kr429 krKøb
10Homeshop DK549,95 kr549,95 krKøb
11Estore DK619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Philips Viva Collection HD2650 Full metal - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026336 kr10 kr (3%)
22. maj 2026346 kr3 kr (1%)
21. maj 2026349 kr3 kr (1%)
18. maj 2026352 kr6 kr (2%)
14. maj 2026346 kr1 kr (0%)
13. maj 2026345 kr7 kr (2%)
12. maj 2026352 kr3 kr (1%)
10. maj 2026349 kr3 kr (1%)
9. maj 2026346 kr1 kr (0%)
8. maj 2026345 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret