Gå til hovedindhold

Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin

PhilipsElpærerEAN: 8711500624888
Pris fra 92,5 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 46,5 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tuv pl-s 11w g23 2p
92,5 kr
Til butik
Tuv pl-s 11w g23 2p billede

Produktinformation

Sokkel: G23Effekt: 11WLampespænding: 89

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: uv-lampe
EAN: 8711500624888
Varenr.: 2051701123
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TUV PL-S 11W G23 2P
98,48 kr
Til butik
TUV PL-S 11W G23 2P billede

Produktinformation

Produkt • Lavtrykskviksølvlampe (udladningslampe) med en rørformet glaskolbeFordele • Sikkerhed for effektiv desinfektion gennem hele lyskildens brugbare levetid • Høj systemeffektivitet fordi det ikke er nødvendigt at over-designe rensningssystemet for a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Lyskilder
EAN: 8711500624888
Varenr.: 15842006794575
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin
105 kr
Til butik
Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin billede

Produktinformation

Philips TUV PL-S Afgiver UV-C stråler, som kan være skadelig for hud og øjne. Anvendelse: Desinfektionsformål som hospitaler og lægekonsultationer, levnedsmiddelindustri, samt resning af luft og vand. Watt: 11w Sokkel: G23, 2P Diameter: 28mm Længde: 236mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kompaktlysstofrør
EAN: 8711500624888
Varenr.: 14515
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Lighting Tuv PL-S 11W G23 2P, Lavtrykskvikslvlampe, 11W
106 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Kompaktrør Master TUV PL-S 11W 2P Sterilisatiion G23
108 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips PL-S ultraviolet lampe (UV-C) 11 W G23
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt92,5 kr92,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN98,48 kr98,48 krKøb
3Elvvs.dk105 kr105 krKøb
4WATTOO.DK106 kr106 krKøb
5Proshop DK108 kr147 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin

PriceData har fulgt prisen på Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin i 156 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 98,48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 92,5 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Philips TUV PL-S 11w 2pin G23 kompaktrør med UV-C lys til havedam eller havebassin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202692,5 kr5,98 kr (6%)
27. maj 202698,48 kr5,98 kr (6%)
19. maj 202692,5 kr1,25 kr (1%)
8. maj 202693,75 kr6,75 kr (8%)
2. maj 202687 kr6,75 kr (7%)
21. apr. 202693,75 kr6,75 kr (8%)
16. apr. 202687 kr6,75 kr (7%)
15. apr. 202693,75 kr2,5 kr (3%)
4. apr. 202691,25 kr6,21 kr (6%)
3. apr. 202697,46 kr6,21 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret