Gå til hovedindhold

Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå

PhilipsEAN: 4895229140219
Pris fra 654 krtil 1.490 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 836 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 590 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips TAH7508BK Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Grå
654 kr
Til butik
Philips TAH7508BK Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Grå billede

Produktinformation

Philips TAH7508BK - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, 3,5 mm jackstik - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: TAH7508BK/97
EAN: 4895229140219
Varenr.: 1004080219
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå
-13%759 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå billede

Produktinformation

Philips TAH7508BK - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, 3,5 mm jackstik - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBredde: 18.7 cmDimensioner & vægt detaljer: Batteri: 12.4 gDybde: 5 cmFarve: SortFunktioner: Kompatibel med Philips Headphones AppHøjde: 21 cmHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - USB-C35 mm jackstikVægt: 271 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: 40 mmBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Hands-Free Profile (HFP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: MultiPoint Technology, Quick AwarenesFoldbar: JaForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFølsomhed: 96 dBFrekvensrespons: 7 - 40000 HzHovedtelefoner koptype: LukketHovedtelefonmodeller: Fuld størrelseHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 32 OhmLydeffekter: D...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.48g
EAN: 4895229140219
Varenr.: 2098401
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå
-12%779 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå billede

Produktinformation

Philips TAH7508BK - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, 3,5 mm jackstik - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBredde: 18.7 cmDimensioner & vægt detaljer: Batteri: 12.4 gDybde: 5 cmFarve: SortFunktioner: Kompatibel med Philips Headphones AppHøjde: 21 cmHøjopløsnings-audio: JaMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: HukommelsesskumProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - USB-C35 mm jackstikVægt: 271 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: 40 mmBluetooth audiocodec: SBC, AACBluetooth-profiler: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Hands-Free Profile (HFP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: MultiPoint Technology, Quick AwarenesFoldbar: JaForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFølsomhed: 96 dBFrekvensrespons: 7 - 40000 HzHovedtelefoner koptype: LukketHovedtelefonmodeller: Fuld størrelseHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 32 OhmLydeffekter: Dynamic BassMaks. inputstrøm: 30 mWTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetStøjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Lydstyrke, ANC til/fraInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Siri, Google AssistantInternet of Things (IoT) kompatibel: JaDiverseKabeloplysninger: USB-C kabel - aftagelig - 50 cm | Audiokabel - aftagelig - 1.2 mUdstyr inkluderet: 3.5 mm audio cable (1.2 m), USB-C kabel (0.5 m)Understøttet værtsenheds-OS: iOS, AndroidEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymerDriftstid (op til): 60 time(r)Genopladningstid: 2 time(r)Kapacitet: 600 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 60 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 45 timer | Løbende playback (med 15 min opladning): op til 3 timer | Fortløbende snak: op til 35 timerMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 19.45 cmDybde ved forsendelse: 6.2 cmHøjde ved forsendelse: 25.5 cmVægt ved forsendelse: 500 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.48g
EAN: 4895229140219
Varenr.: 2098401
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips TAH7508BK Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Grå
859 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips TAH7508BK/97 trådløse hovedtelefoner (sort)
1.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK654 kr654 krKøb
2Boligcenter DK759 kr759 krKøb
3Vivas DK779 kr848 krKøb
4Ultrashop859 kr859 krKøb
5Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå

PriceData har fulgt prisen på Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå i 110 dage. Laveste pris i perioden er 590 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 1.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 791 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Philips TAH7508BK trådløse/ kablede over‑ear hovedtelefoner - sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026654 kr14 kr (2%)
25. maj 2026668 kr14 kr (2%)
24. maj 2026682 kr7 kr (1%)
22. maj 2026675 kr7 kr (1%)
21. maj 2026682 kr7 kr (1%)
20. maj 2026675 kr7 kr (1%)
19. maj 2026682 kr8 kr (1%)
18. maj 2026674 kr14 kr (2%)
16. maj 2026688 kr7 kr (1%)
11. maj 2026695 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret