Gå til hovedindhold

Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w)

PhilipsBelysningEAN: 8718696819296
Pris fra 133 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master HO LED T5 lysstofrør, 150cm, 26W med 3000K
133 kr
Til butik
Philips Master HO LED T5 lysstofrør, 150cm, 26W med 3000K billede

Produktinformation

Den nye generation inden for energibesparende rørbelysning. Philips MASTER LED-lysrør integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør. Takket være det unikke design og det ensartede udseende er det umuligt at skelne modelle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 150cm
EAN: 8718696819296
Varenr.: 2057809236
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MASTER LED-RØR HO 26W/830 1449MM T5 49W
133,75 kr
Til butik
MASTER LED-RØR HO 26W/830 1449MM T5 49W billede

Produktinformation

Den nye generation af T5 LED-lysrør til netspændingDet nye Philips Master LED-lysrør til netspænding (230V) T5 gør dit belysningsprojekt enklere med 5 års garanti. Du behøver ikke længere at tage hensyn til driverteknologien - du fjerner den eksisterende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Lyskilder
EAN: 8718696819296
Varenr.: 15845247123791
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w)
136 kr
Til butik
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) billede

Produktinformation

Specifikationer Lumen pr watt 138,46 Levetid 50.000 timer Farvetemperatur 830 K Længde 1449 mm Spænding (V) 220-240 Sokkel G5 Lumen 3600 lm Serie Master LED Tilsvarende effekt 49 W Watt 26 W Ra> 80 Dæmpbar Nej Kelvin 3000 K Spredning 200 ° Produkt LED-lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: T5 Lysstofrør LED
EAN: 8718696819296
Varenr.: 2362760
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED T5 lysstofrør, 115 cm, 3000K, 26W
139 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Master led-rør ho 26w/830 1449mm t5 49w
157,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Masterled Lysrør T5 1500Mm 26W(49W)830
193,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master HO LED T5 lysstofrør på 150cm med 26W og 3000K
205 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master HO LED T5 lysstofrør, 150cm, 26W, 3000K
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl133 kr133 krKøb
2EL-GROSSISTEN133,75 kr133,75 krKøb
3Elvvs.dk136 kr136 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5MaintainIt157,5 kr157,5 krKøb
6vvsfittings.dk193,75 kr193,75 krKøb
7LavprisVVS205 kr205 krKøb
8BilligVVS DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w)

PriceData har fulgt prisen på Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/830 (3600 lumen), 1449mm. 230v (26=49w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026133 kr
30. maj 2026133,75 kr
12. maj 2026133 kr
11. maj 2026133,75 kr
24. apr. 2026133 kr
23. apr. 2026133,75 kr
29. mar. 2026133 kr32 kr (32%)
2. mar. 2026101 kr32,75 kr (24%)
10. feb. 2026133,75 kr11,25 kr (8%)
5. feb. 2026145 kr40 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret