Gå til hovedindhold

Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue

PhilipsTæpperensereEAN: 8720389047718
Pris fra 1.029 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 590 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips XW3193/11 3000 Series Tæpperenser
1.029 kr
Til butik
Philips XW3193/11 3000 Series Tæpperenser billede

Produktinformation

Philips XW3193/11 - 3000 Series - Tæpperenser - 400 W - 1,6/1,3 L - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: XW3193/11
EAN: 8720389047718
Varenr.: 1003270725
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue
1.116 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series XW3193 - Tæpperenser - beholder - silky white/blue
1.168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tæpperenser Philips 3000 Series XW3193/11 - blå, 400 W
-15%1.189 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tæpperenser Philips 3000 Series XW3193/11 - blå, 400 W
-15%1.209 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Pletfjerner 3000-serien
1.516 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips XW3193/11 3000 Series Tæpperenser
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.029 kr1.029 krKøb
2Proshop DK1.116 kr1.116 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.168 kr1.168 krKøb
4Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
5Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
6Teknikproffset DK1.516 kr1.585 krKøb
7Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue

PriceData har fulgt prisen på Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.029 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.137 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 20 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips Tæpperenser 3000 Series XW3193 - carpet washer - canister - silky white/blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20261.029 kr54 kr (5%)
24. mar. 20261.083 kr54 kr (5%)
22. mar. 20261.029 kr93 kr (8%)
21. mar. 20261.122 kr38 kr (3%)
14. mar. 20261.160 kr5 kr (0%)
13. feb. 20261.165 kr39 kr (3%)
30. jan. 20261.204 kr146 kr (14%)
27. jan. 20261.058 kr13 kr (1%)
23. jan. 20261.045 kr22 kr (2%)
21. jan. 20261.067 kr67 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret