Gå til hovedindhold

Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid

KärcherTæpperensereEAN: 4066529001603
Pris fra 1.543 krtil 1.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.431 kr 30. maj

Sammenlign priser på Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1543 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Tæpperenser SE 3 Compact Home Floor
1.543 kr
Til butik
Kärcher Tæpperenser SE 3 Compact Home Floor billede

Produktinformation

Tæpperenser, beholder, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Taepperenser
Artikel nr.: 1.081-533.0
EAN: 4066529001603
Varenr.: 3373319
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SE 3 Compact Home Floor Sort Hvid
1.653 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid
1.798 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kärcher Tekstilrens SE3 Compact Home Floor
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.543 kr1.543 krKøb
2CompuMail DK1.653 kr1.653 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.798 kr1.798 krKøb
4Komplett DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.431 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.780 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.571 kr.

Den nuværende pris på 1.543 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kärcher SE 3 Compact Home Floor - Tæpperenser - beholder - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.543 kr112 kr (8%)
30. maj 20261.431 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.448 kr35 kr (2%)
28. maj 20261.483 kr17 kr (1%)
27. maj 20261.500 kr6 kr (0%)
24. maj 20261.506 kr6 kr (0%)
23. maj 20261.512 kr10 kr (1%)
22. maj 20261.522 kr12 kr (1%)
21. maj 20261.534 kr55 kr (4%)
16. maj 20261.479 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret