Gå til hovedindhold

Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv

PhilipsStrygejernEAN: 8710103927228
Pris fra 599 krtil 955 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 598 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hånddamper StyleTouch GC800/80
599 kr
Til butik
Philips Hånddamper StyleTouch GC800/80 billede

Produktinformation

Håndholdt stof damper, 1600 W, 230 ml vandtank, OptimalTemp-teknologi, kraftfuld damp på 32 g/min, Klar til brug på 60 sekunder, Damp dit tøj på blot 3 minutter, Unik afkalkningsteknologi, Damperen er sikker at anvende på alle stoftyper, dræber op til 99.9 % af bakterier, sort/ sølv Kraftfuld og praktisk til hurtige resultater hver dag Intet behov for strygebræt! Philips 8000-serie sikrer hurtig og nem udglatning af dit tøj. Op til 5 stykker tøj ad gangen, uden strygebræt. Den kan anvendes til alle typer stof, selv det mest sarte - garanteret ingen glansmærker eller brændemærker på tøjet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Strygning
Artikel nr.: GC800/80
EAN: 8710103927228
Varenr.: 2942378
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv
731,05 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips StyleTouch GC800 Håndholdt Steamer 1600W Sort Sølv
810 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips GC800/80 Håndholdt damper
955 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK599 kr638 krKøb
2CS MEGASTORE DK731,05 kr770,05 krKøb
3CompuMail DK810 kr810 krKøb
4Butik24 DK955 kr955 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 598 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 797 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Philips StyleTouch GC800 - Håndholdt stof damper - 1600 W - sort/ sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr132 kr (18%)
30. maj 2026731 kr132 kr (22%)
28. maj 2026599 kr132 kr (18%)
27. maj 2026731 kr132 kr (22%)
23. apr. 2026599 kr45 kr (7%)
22. apr. 2026644 kr45 kr (8%)
9. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026598 kr61 kr (9%)
1. apr. 2026659 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026660 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret