Gå til hovedindhold

PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid

PhilipsLamperEAN: 8718291444862
Pris fra 214 krtil 389 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 4. apr.

Sammenlign priser på PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips myLiving STAR Loftsspotlys 9W 2700K
214 kr
Til butik
Philips myLiving STAR Loftsspotlys 9W 2700K billede

Produktinformation

Philips myLiving STAR - Loftsspotlys - LED - 2 åbninger - 9 W - 2700 K - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 915004146101
EAN: 8718291444862
Varenr.: 1000342639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving STAR
290 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 2 spots, hvid
329 kr
Til butik
Philips myLiving Star spotlampe, 2 spots, hvid billede

Produktinformation

myLiving Star spotlampe med 2 spots Med denne Star spotlampe fra Philips, får du en simpel og minimalistisk spotlampe til dit hjem. Hovedet på spotten, kan drejes netop som du ønsker, og derfor oplyse der hvor du ønsker. Denne spotlampe kommer med en indb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 198x198x82 mm
EAN: 8718291444862
Varenr.: 2045100303
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, hvid
329 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 2 spots, hvid
368 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid
368 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid
368 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, 2 spots, hvid
379 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Star spotlampe, hvid
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK214 kr214 krKøb
2Proshop DK290 kr329 krKøb
3LampeGuru.dk329 kr329 krKøb
4LavprisVVS329 kr329 krKøb
5LavprisEl368 kr368 krKøb
6EL-GROSSISTEN368 kr368 krKøb
7EL-NETSALG368 kr368 krKøb
8Greenline379 kr379 krKøb
9BilligVVS DK389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid

PriceData har fulgt prisen på PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for PHILIPS Star lofts-/vægspot 2x4W Dæmpbar LED Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026214 kr71 kr (25%)
21. maj 2026285 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026288 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026289 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026288 kr75 kr (35%)
4. apr. 2026213 kr76 kr (26%)
19. mar. 2026289 kr66 kr (30%)
15. mar. 2026223 kr66 kr (23%)
2. mar. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026288 kr78 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret