Gå til hovedindhold

Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin

PhilipsVand- og støvsugereEAN: 8720389022425
Pris fra 3.164 krtil 3.529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 365 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.138 kr 14. maj

Sammenlign priser på Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3164 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 8000 series XC8055/01 Gulvvasker Støvsuger Pind/håndholdt 0.6liter Turkisfarve, Sort
3.164 kr
Til butik
Philips 8000 series XC8055/01 Gulvvasker Støvsuger Pind/håndholdt 0.6liter Turkisfarve, Sort billede

Produktinformation

Philips 8000 series XC8055/01 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - Turkisfarve, Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: XC8055/01
EAN: 8720389022425
Varenr.: 1002239953
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin
3.213 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Stangstøvsuger 8000 Series XC8055 - vacuum cleaner - cordless - stick/handheld - deep petrol
3.297 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Philips 8000 Series XC8055/01 2?i?1, turkis/sort
-15%3.499 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Philips 8000 Series XC8055/01 2?i?1, turkis/sort
-15%3.519 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 8000 series XC8055/01 Gulvvasker Støvsuger Pind/håndholdt 0.6liter Turkisfarve, Sort
3.529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.164 kr3.164 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.213 kr3.213 krKøb
3Proshop DK3.297 kr3.297 krKøb
4Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
5Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb
6Ultrashop3.529 kr3.529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin

PriceData har fulgt prisen på Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.931 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 3.702 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.320 kr.

Den nuværende pris på 3.164 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips 8000 Series XC8055 - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri - dyb benzin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20263.164 kr26 kr (1%)
14. maj 20263.138 kr26 kr (1%)
22. apr. 20263.164 kr87 kr (3%)
21. apr. 20263.251 kr35 kr (1%)
19. apr. 20263.216 kr12 kr (0%)
18. apr. 20263.228 kr12 kr (0%)
17. apr. 20263.240 kr26 kr (1%)
16. apr. 20263.214 kr1 kr (0%)
15. apr. 20263.215 kr12 kr (0%)
13. apr. 20263.227 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret