Gå til hovedindhold

Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

Pris fra 168 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare S2 Sensitive HX6054 - replacement brushhead - black
168 kr
Til butik
Philips Tandbørstehoveder Sonicare S2 Sensitive HX6054 - replacement brushhead - black billede

Produktinformation

Ekstra tandbørstehoved, til tandbørste, sort (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX6054/88
EAN: 8720689043724
Varenr.: 3440536
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 Ekstra tandbørstehoved 4 Sort
170 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)
172,86 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Sensitive 4st HX6054/88
-17%241 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare Sensitive S2 HX6054/88 tandbørstehoveder - 4 stk., sort
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Sonicare Sensitive S2 HX6054/88 tandbørstehoveder - 4 stk., sort
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Sensitive tandbørstehoveder, 4-pak, skånsom rengøring
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK168 kr207 krKøb
2CompuMail DK170 kr170 krKøb
3CS MEGASTORE DK172,86 kr211,86 krKøb
4Teknikproffset DK241 kr290 krKøb
5Boligcenter DK269 kr269 krKøb
6Vivas DK289 kr368 krKøb
7Estore DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Philips Sonicare S2 Sensitive HX6054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026168 kr1 kr (1%)
31. maj 2026167 kr3 kr (2%)
27. maj 2026170 kr3 kr (2%)
26. maj 2026167 kr2 kr (1%)
25. maj 2026169 kr1 kr (1%)
20. maj 2026170 kr3 kr (2%)
13. maj 2026167 kr1 kr (1%)
8. maj 2026166 kr3 kr (2%)
7. maj 2026169 kr4 kr (2%)
6. maj 2026165 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret