Gå til hovedindhold

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

Pris fra 262 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 2. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare Premium Plaque Defence- black - 4pcs
262 kr
Til butik
Philips Tandbørstehoveder Sonicare Premium Plaque Defence- black - 4pcs billede

Produktinformation

Ekstra tandbørstehoved, til tandbørste, sort (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX9044/88
EAN: 8720689036702
Varenr.: 3398851
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)
281 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Toothbrush Heads - HX9044/33 sort 4 pieces
-11%371,97 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Toothbrush Heads - HX9044/33 sort 4 pieces billede

Produktinformation

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Toothbrush Heads 4 Pieces - HX9044/33 Black er en pakke med 4 børstehoveder, som giver dine tænder en behagelig, dyb rensning og op til 10 gange bedre fjernelse af plak i forhold til en manuel tandbørste. Børsteh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
EAN: 8720689036702
Varenr.: 115798
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Premium Plaque Defence 4st HX9044/88
-16%393 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Plaque Defence-børstehoveder, 4-pak, dybderens
-14%489 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK262 kr301 krKøb
2CS MEGASTORE DK281 kr320 krKøb
3NiceHair.dk371,97 kr371,97 krKøb
4Teknikproffset DK393 kr442 krKøb
5Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026262 kr15 kr (6%)
2. maj 2026247 kr12 kr (5%)
26. apr. 2026259 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026259 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026259 kr11 kr (4%)
15. apr. 2026270 kr7 kr (3%)
13. apr. 2026263 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026264 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret