Gå til hovedindhold

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689037044
Pris fra 255 krtil 489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 Ekstra tandbørstehoved 4 Sort
255 kr
Til butik
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 Ekstra tandbørstehoved 4 Sort billede

Produktinformation

Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX9054/88
EAN: 8720689037044
Varenr.: 1003332854
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - replacement brushhead - black
256 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)
260 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 Ekstra tandbørstehoved 4 Sort
359 kr
Til butik
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Børstehoveder Sort - 4 pak
388 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Premium Gum Care 4st HX9054/88
-0%468 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Gum Care-børstehoveder, 4-pak, plakfjerning
-14%489 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2Proshop DK256 kr295 krKøb
3CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
4Ultrashop359 kr359 krKøb
5Den Glade Mund388 kr388 krKøb
6Teknikproffset DK468 kr517 krKøb
7Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026255 kr1 kr (0%)
28. maj 2026256 kr5 kr (2%)
12. maj 2026261 kr1 kr (0%)
3. maj 2026262 kr1 kr (0%)
2. maj 2026263 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026262 kr5 kr (2%)
24. apr. 2026257 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026261 kr14 kr (6%)
17. apr. 2026247 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret