Gå til hovedindhold

Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2)

PhilipsBabysundhedEAN: 8720689037402
Pris fra 78 krtil 179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare For Kids HX6032 Ekstra tandbørstehoved 2 Blå Hvid
78 kr
Til butik
Philips Sonicare For Kids HX6032 Ekstra tandbørstehoved 2 Blå Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6032/90
EAN: 8720689037402
Varenr.: 1003329575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2)
84 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare For Kids HX6032 - replacement brushhead - white/sea
84 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare för barn 2st HX6032/90
-21%118 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare For Kids HX6032 Ekstra tandbørstehoved 2 Blå Hvid
119 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Sonicare For Kids Brushheads 2 stk
-20%142 kr
Før 178 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare børnetandbørstehoveder, 2-pak, fra 3 år
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tandbørstehoveder Philips Sonicare For Kids HX6032/90 - 2 stk., blød, blå/hvid
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tandbørstehoveder Philips Sonicare For Kids HX6032/90 - 2 stk., blød, blå/hvid
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK78 kr78 krKøb
2CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
3Proshop DK84 kr123 krKøb
4Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Cocopanda DK142 kr142 krKøb
7Estore DK159 kr159 krKøb
8Boligcenter DK159 kr159 krKøb
9Vivas DK179 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips Sonicare For Kids HX6032 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202678 kr6 kr (7%)
22. apr. 202684 kr2,26 kr (3%)
15. apr. 202681,74 kr1,26 kr (2%)
10. apr. 202683 kr2 kr (2%)
9. apr. 202681 kr1 kr (1%)
31. mar. 202682 kr6 kr (7%)
28. mar. 202688 kr1 kr (1%)
27. mar. 202689 kr1 kr (1%)
26. mar. 202688 kr1 kr (1%)
21. mar. 202689 kr11 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret