Gå til hovedindhold

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

Pris fra 249 krtil 371,97 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 122,97 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 220 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
249 kr
Til butik
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX9044/87
EAN: 8720689035859
Varenr.: 1003329581
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - replacement brushhead - white
249 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)
259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
349 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence Toothbrush Heads - HX9044/87 White 4 pieces
-11%371,97 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK249 kr249 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5NiceHair.dk371,97 kr371,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence HX9044 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026249 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026250 kr6 kr (2%)
25. maj 2026244 kr5 kr (2%)
16. maj 2026239 kr5 kr (2%)
11. maj 2026244 kr5 kr (2%)
8. maj 2026239 kr3 kr (1%)
7. maj 2026242 kr2 kr (1%)
5. maj 2026244 kr5 kr (2%)
1. maj 2026239 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026242 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret