Gå til hovedindhold

Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689036771
Pris fra 153 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
153 kr
Til butik
Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6014/87
EAN: 8720689036771
Varenr.: 1003329573
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare C1 ProResults HX6014 - replacement brushhead - white
157 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)
175 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tandbørstehoveder Philips Sonicare ProResults HX6014/87 - 4 stk, hvid
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tandbørstehoveder Philips Sonicare ProResults HX6014/87 - 4 stk, hvid
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Philips Sonicare C1 ProResults HX6014 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026153 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026152 kr1 kr (1%)
27. maj 2026153 kr1 kr (1%)
22. maj 2026152 kr1 kr (1%)
21. maj 2026151 kr1 kr (1%)
18. maj 2026152 kr1 kr (1%)
16. maj 2026153 kr11 kr (8%)
15. maj 2026142 kr11 kr (7%)
13. maj 2026153 kr1 kr (1%)
12. maj 2026152 kr12 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret