Gå til hovedindhold

Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop

PhilipsUSB-adaptereEAN: 8720689020558
Pris fra 449 krtil 809 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 386 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips QP4631/65 Oneblade 360
449 kr
Til butik
Philips QP4631/65 Oneblade 360 billede

Produktinformation

Philips - QP4631/65 - Oneblade 360 Trim, style og barber 5 i 1 stubbekam Velegnet til alle skæglængder Genopladelig med USB - A Kan bruge våd og tør

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Hår og skægtrimmer
EAN: 8720689020558
Varenr.: 8720689020558
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips QP4631/65 Oneblade 360
449 kr
Til butik
Philips QP4631/65 Oneblade 360 billede

Produktinformation

Philips Oneblade - QP4631/65 Philips Oneblade - QP4631/65 er en alsidig skægtrimmer, der giver dig mulighed for at trimme, style og barbere dit skæg på en skånsom og effektiv måde. Den er specielt designet til at passe til alle skæglængder og giver et p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Hår og skægtrimmer
EAN: 8720689020558
Varenr.: 8720689020558
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop
462 kr
Til butik
Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop billede

Produktinformation

Trimmer, Wet & Dry, USB-A-opladning, 60 minutters litiumionbatteri, skær i rustfrit stål, der holder til op til 4 måneders brug, Kropskam, som kan klikkes på (3 mm), Philips Daily Care-app, dobbelt beskyttelsessystem - en glidebelægning kombineret med afrundede spidser, Sort Trim, style og barber hår i alle længder Connected - optimer din rutine. Den nye OneBlade 360 trimmer, skærer og barberer alle hårlængder nemmere. Barber og trim nemt selv de mest vanskeligt tilgængelige områder med færre* strøg. Glem alt om flere trin og værktøjer. OneBlade gør det hele.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: QP4631/65
EAN: 8720689020558
Varenr.: 3201297
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips OneBlade 360 QP4631 Trimmer
519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips OneBlade 360 QP4631 Trimmer
569 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OneBlade 360 ​​med Connectivity 5-i-1 Face + Body QP4631/65
-14%809 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS449 kr449 krKøb
2HvidevareShoppen.dk449 kr449 krKøb
3Proshop DK462 kr501 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5Teknikproffset DK569 kr618 krKøb
6Estore DK809 kr809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop

PriceData har fulgt prisen på Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop i 184 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Philips Skægtrimmer OneBlade 360 Med Tilslutning Til Ansigt Og Krop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026449 kr31 kr (7%)
1. maj 2026418 kr10 kr (2%)
24. apr. 2026408 kr10 kr (2%)
23. apr. 2026418 kr31 kr (7%)
15. apr. 2026449 kr56 kr (14%)
14. apr. 2026393 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026396 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026393 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026396 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026393 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret