Gå til hovedindhold

Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8720389000850
Pris fra 344 krtil 489 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Elkedel Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Silk white matte - 2200 W
344 kr
Til butik
Philips Elkedel Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Silk white matte - 2200 W billede

Produktinformation

Kedel, 1.7 liter, 2.2 kW, silkehvid mat

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elkedel
Artikel nr.: HD9365/10
EAN: 8720389000850
Varenr.: 3021688
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat
375 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HD9365/10 Eco Conscious Edition Elkedel i 5000-serien
382 kr
Til butik
Philips HD9365/10 Eco Conscious Edition Elkedel i 5000-serien billede

Produktinformation

Gør din morgenrutine nemmere og mere miljøvenlig med Philips Eco Conscious Edition elkedel. Den er fremstillet af 100 % biobaseret plast fra vedvarende og biologiske ressourcer, hvilket reducerer CO2-aftrykket med 25 % under produktionen. Bæredygtighed kombineres her med energibesparende funktioner, så du kan tage et grønnere valg i hverdagen.Med en kapacitet på 1,7 liter passer elkedlen til hele familien, og den effektive 2200 W motor sørger for hurtigt kogende vand. Det skjulte varmelegeme i rustfrit stål sikrer hurtig opvarmning og gør rengøringen let.Letaftæselige vandstands- og kopindikatorer hjælper dig med at koge præcis den mængde vand, du behøver – så du kan spare op til 46 % energi.Ledningsfri brug med 360° pirouette base gør håndtering let.Pilotlys viser tydeligt, når elkedlen er tændt.Aftageligt mikroskopisk filter opfanger kalkpartikler for rent drikkevand.Auto sluk slukker automatisk for elkedlen, når vandet er kogt, eller når kedlen løftes fra basen.Kogesikring og multi-sikkerhedssystem beskytter mod brug uden vand.Elegant silkemat hvid finish passer ind i det moderne køkken.Philips Eco Conscious Edition elkedel er et pålideligt, bæredygtigt og energivenligt valg til ethvert køkken. Se flere smarte løsninger fra og gør en forskel for både dig selv og miljøet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Husholdning
Artikel nr.: 8720389000850
EAN: 8720389000850
Varenr.: 8720389000850
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5000 Elkedel 1.7liter 2.2kW Silkehvid mat
382 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Series 5000 Kedel 1.7liter Silkehvid mat
-19%439 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips HD9365/10 - Elkedel
449,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Philips Series 5000 1,7 l - silkehvid mat
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Philips Series 5000 1,7 l - silkehvid mat
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 5000 Elkedel 1.7liter 2.2kW Silkehvid mat
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK344 kr383 krKøb
2CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
3Butik24 DK382 kr421 krKøb
4CompuMail DK382 kr382 krKøb
5Teknikproffset DK439 kr498 krKøb
6Homeshop DK449,95 kr449,95 krKøb
7Boligcenter DK459 kr459 krKøb
8Vivas DK479 kr548 krKøb
9Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat i 183 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 344 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Philips Series 5000 HD9365 Eco Conscious Edition - Kedel - 1.7 liter - 2.2 kW - silkehvid mat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026344 kr3 kr (1%)
20. maj 2026341 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026344 kr34 kr (9%)
10. apr. 2026378 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026371 kr28 kr (8%)
1. apr. 2026343 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026341 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026338 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026342 kr27 kr (7%)
27. mar. 2026369 kr27 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret