Gå til hovedindhold

Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv

PhilipsTermoflaskerDual Basket teknologiSundere madlavning til familierEAN: 8720389033001

Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer med 9L kapacitet og 2750W effekt. To skuffer, Rapid Air-teknologi og 8 programmer. Perfekt til familier på op til 6 personer. Læs mere

Pris fra 930 krtil 2.139 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.209 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 893 kr 8. maj

Sammenlign priser på Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 930 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer 9 L 2750 W Sort
930 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 series NA351/00 fryer
951 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips 3000 Series Dual Basket 9 l - 2.750 W - sort/sølv
-16%1.069 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv
1.088 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips 3000 Series Dual Basket 9 l - 2.750 W - sort/sølv
-16%1.089 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips NA351/00 Airfryer 3000 Series Dual Basket
1.455 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer 9 L 2750 W Sort
1.539 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Airfryer 3000 Series Dual Basket, 9L, NA351/00
-8%1.652 kr
Før 1.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Airfryer 3000-serien dobbeltkurv, 9L, NA351/00
-13%2.139 kr
Før 2.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK930 kr930 krKøb
2Proshop DK951 kr990 krKøb
3Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.088 kr1.088 krKøb
5Vivas DK1.089 kr1.158 krKøb
6Butik24 DK1.455 kr1.455 krKøb
7Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
8Teknikproffset DK1.652 kr1.711 krKøb
9Estore DK2.139 kr2.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer 9L NA351/00

Philips

Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer med 9L kapacitet og 2750W effekt. To skuffer, Rapid Air-teknologi og 8 programmer. Perfekt til familier på op til 6 personer.

• Sundere madlavning til familier
• Dual Basket teknologi

Beskrivelse

Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer er den perfekte løsning til moderne familier der ønsker sundere madlavning uden at gå på kompromis med smag. Med dual basket-teknologi kan du tilberede to forskellige retter samtidig - en stor 6L bakke til hovedretter og en mindre 3L bakke til tilbehør. Den avancerede Rapid Air-teknologi cirkulerer varm luft effektivt omkring maden og sikrer sprøde resultater med op til 90% mindre fedt. Med 8 smarte forudindstillede programmer og LED berøringsskærm er betjening intuitiv og nem. Temperaturområdet fra 40-200°C giver fuld kontrol, mens Cool Touch håndtag og automatisk sluk-funktion sikrer tryg brug. Aftagelige dele med anti-klæbebelægning er maskinopvaskbare for nem rengøring. Kapaciteten på 9L kan tilberede mad til op til 6 personer, hvilket gør den ideel til både hverdagsmåltider og festlige lejligheder.

Specifikationer

mål:38,25 × 44,39 × 31,42 cm
vægt:7,85 kg
effekt:2750W
display:LED berøringsskærm
personer:Op til 6
kapacitet:9 liter (6L + 3L)
materiale:Plastik og rustfrit stål
sikkerhed:Cool Touch håndtag
spænding:220-240V
teknologi:Rapid Air-teknologi
belægning:Anti-klæbebelægning
programmer:8 forudindstillede
temperatur:40-200°C

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor mange personer kan Philips 3000 Series Dual Basket tilberede mad til?

Med sin 9 liter kapacitet kan airfryeren tilberede mad til op til 6 personer. Den store 6L bakke er perfekt til hovedretter i familiestørrelse, mens den mindre 3L bakke kan bruges til tilbehør eller enkeltportioner.

Hvad betyder dual basket teknologien?

Dual basket betyder to separate skuffer - en 6L og en 3L bakke - der giver dig mulighed for at tilberede to forskellige retter samtidig. Synkroniseringsfunktionen sikrer, at begge retter er færdige på samme tid.

Er Philips airfryer nem at rengøre?

Ja, alle aftagelige dele har anti-klæbebelægning og kan komme i opvaskemaskinen. Dette gør rengøring hurtig og nem efter brug.

Hvilke programmer har airfryeren?

Den har 8 smarte forudindstillede programmer til forskellige madtyper som kød, fisk, grøntsager, kage, genopvarmning og mere. LED berøringsskærmen gør det let at vælge det rigtige program.

Er det sikkert at bruge Philips airfryer?

Ja, den er designet med Cool Touch håndtag og kolde vægge for sikker håndtering. Automatisk sluk-funktion giver ekstra sikkerhed og energibesparelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 893 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.006 kr.

Den nuværende pris på 930 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Philips Series 3000 NA351 - Varmluftsrister - 9 liter - 2.75 kW - sort/ sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026930 kr37 kr (4%)
8. maj 2026893 kr1 kr (0%)
6. maj 2026894 kr36 kr (4%)
3. maj 2026930 kr36 kr (4%)
29. apr. 2026894 kr36 kr (4%)
25. apr. 2026930 kr66 kr (7%)
24. apr. 2026996 kr8 kr (1%)
23. apr. 20261.004 kr9 kr (1%)
22. apr. 20261.013 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.022 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret