Gå til hovedindhold

Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne

PhilipsVentilationEAN: 8720389048890
Pris fra 473 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 473 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 1000 HU1510 Luftfugter Beige Hvid
473 kr
Til butik
Philips Series 1000 HU1510 Luftfugter Beige Hvid billede

Produktinformation

Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HU1510/04
EAN: 8720389048890
Varenr.: 1002758799
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne
523 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 1000 HU1510 - humidifier
523 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 1000 Series HU1510/04 ultralyds-luftfugter 3 l - hvid
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 1000 Series HU1510/04 ultralyds-luftfugter 3 l - hvid
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK473 kr473 krKøb
2CS MEGASTORE DK523 kr562 krKøb
3Proshop DK523 kr562 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne i 182 dage. Laveste pris i perioden er 473 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 684 kr.

Den nuværende pris på 473 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 56% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Philips Series 1000 HU1510 - Luftfugter - på bord - hvid champagne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026473 kr218 kr (32%)
8. maj 2026691 kr388 kr (36%)
7. maj 20261.079 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.064 kr435 kr (69%)
14. apr. 2026629 kr106 kr (20%)
13. apr. 2026523 kr34 kr (7%)
10. apr. 2026489 kr140 kr (22%)
1. apr. 2026629 kr146 kr (30%)
13. mar. 2026483 kr86 kr (15%)
11. mar. 2026569 kr490 kr (46%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret