Gå til hovedindhold

Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8720689018586
Pris fra 510 krtil 639 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 484 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine S3242/12 men's shaver
510 kr
Til butik
Philips Barbermaskine S3242/12 men's shaver billede

Produktinformation

Shaver, trådløs, askeguld

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: S3242/12
EAN: 8720689018586
Varenr.: 3226976
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series S3242 Barbermaskine Beige Sort
516 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series S3242 - Shaver - trådløs - askeguld
530 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips rakapparat 3000 Series S3242
555 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips Series 3000 S3242 - askeguld/sort
589 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips Series 3000 S3242 - askeguld/sort
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 Series S3242 Barbermaskine Beige Sort
619 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK510 kr549 krKøb
2CompuMail DK516 kr516 krKøb
3CS MEGASTORE DK530 kr569 krKøb
4Teknikproffset DK555 kr604 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Vivas DK609 kr678 krKøb
7Ultrashop619 kr619 krKøb
8Butik24 DK639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series

PriceData har fulgt prisen på Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series i 183 dage. Laveste pris i perioden er 446 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Philips S3242/12 Elektrisk shaver til våd og tør barbering Shaver 3000 Series de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026510 kr7 kr (1%)
28. maj 2026517 kr3 kr (1%)
27. maj 2026520 kr3 kr (1%)
26. maj 2026523 kr4 kr (1%)
25. maj 2026527 kr7 kr (1%)
24. maj 2026520 kr3 kr (1%)
23. maj 2026523 kr4 kr (1%)
22. maj 2026527 kr6 kr (1%)
21. maj 2026521 kr3 kr (1%)
20. maj 2026524 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret