Gå til hovedindhold

Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581801168
Pris fra 1.299 krtil 2.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 920 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.209 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips S-line 275s9jml 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz
1.299 kr
Til butik
Philips S-line 275s9jml 27 tommer 2560 × 1440pixels Va 16:9 75hz billede

Produktinformation

27-tommers QHD (2560x1440) skærm giver mere arbejdsplads til multitasking VA-panel med 4000:1-kontrast giver dybere sort og klarere diagrammer Flimmerfri skærm med LowBlue og antirefleks gør lange arbejdsøkter mere behagelige Ergonomisk stativ med 130 mm højdejustering, pivot, dreje- og vippefunktion giver komfort Indbygget USB-hub, Type-A-opladning og dobbelte højttalere reducerer rod på skrivebordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 275S9JML/00
EAN: 8712581801168
Varenr.: 5011338342
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips S-line 275S9JML 27" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz
1.325 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips S-line 275S9JML - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - VA
1.373 kr
Til butik
27" Philips S-line 275S9JML - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - VA billede

Produktinformation

Philips S-line 275S9JML monitor sikrer høj kontrast med VA-panel og ergonomisk komfort til produktivt kontorarbejde og multimediebrug. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: VA Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Flimmerfri; LowBlue-tilstand; Højde/pivot/tilt justerbar fod Kraftig kontrast, USB-hub og ergonomisk justerbarhed gør lange arbejdsdage mere behagelige og effektiviserer multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 275S9JML/00
EAN: 8712581801168
Varenr.: 3163821
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
1.509 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips S-line 275S9JML 27 VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz
1.629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 275S9JML 27" VA skærm - HDMI, DP og USB
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 275S9JML 27" VA skærm - HDMI, DP og USB
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb
2CompuMail DK1.325 kr1.325 krKøb
3Proshop DK1.373 kr1.373 krKøb
4Teknikproffset DK1.509 kr1.578 krKøb
5Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb
6Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
7Vivas DK2.219 kr3.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.056 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.172 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Philips S-line 275S9JML 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20261.299 kr90 kr (7%)
16. apr. 20261.209 kr90 kr (7%)
10. feb. 20261.299 kr6 kr (0%)
6. feb. 20261.293 kr119 kr (10%)
2. feb. 20261.174 kr1 kr (0%)
1. feb. 20261.175 kr19 kr (2%)
29. jan. 20261.194 kr19 kr (2%)
27. jan. 20261.175 kr1 kr (0%)
26. jan. 20261.174 kr1 kr (0%)
25. jan. 20261.175 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret