Gå til hovedindhold

Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581764418
Pris fra 1.249 krtil 1.819 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips S-line 275s1ae 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
-20%1.249 kr
Før 1.554,45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips S-line 275s1ae 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz billede

Produktinformation

IPS-teknologi for komplette farver og brede vinkler

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 275S1AE/00
EAN: 8712581764418
Varenr.: 5011191210
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips S-line 275S1AE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz
1.338 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips S-line 275S1AE - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS
1.417 kr
Til butik
27" Philips S-line 275S1AE - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

Philips 275S1AE/00 monitor leverer behagelig, produktivitetsfokuseret visning med IPS-klarhed og ergonomisk justerbarhed til lange arbejdsdage. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DVI-D, DisplayPort Særlige funktioner: EasyRead; Eye Comfort (TÜV-certificeret); Næsten rammeløst design; Højde/pivot/tilt-justerbar stand Præcis farvegengivelse, ergonomisk fleksibilitet og øjenbeskyttende funktioner mindsker træthed og giver komfort til lange arbejdsperioder og multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 275S1AE/00
EAN: 8712581764418
Varenr.: 2860532
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.469 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips S Line 275S1AE/00 LED display 68,6 cm (27) 2560 x 1440 pixel 2K Ultra HD LCD Sort
1.489 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 27" skærm 275S1AE/00
1.590 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
1.614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Philips S Line 275S1AE - IPS, 2K QHD, 75 Hz, sort
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Philips S Line 275S1AE - IPS, 2K QHD, 75 Hz, sort
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
2CompuMail DK1.338 kr1.338 krKøb
3Proshop DK1.417 kr1.417 krKøb
4Geekd1.469 kr1.469 krKøb
5Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
6Komplett DK1.590 kr1.590 krKøb
7Teknikproffset DK1.614 kr1.693 krKøb
8Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
9Vivas DK1.819 kr3.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.213 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Philips S-line 275S1AE 27 2560 x 1440 (2K) DVI HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. feb. 20261.249 kr12 kr (1%)
20. jan. 20261.237 kr12 kr (1%)
13. jan. 20261.249 kr12 kr (1%)
21. dec. 20251.237 kr12 kr (1%)
12. dec. 20251.249 kr36 kr (3%)
11. dec. 20251.213 kr13 kr (1%)
10. dec. 20251.226 kr8 kr (1%)
9. dec. 20251.234 kr7 kr (1%)
8. dec. 20251.241 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret