Gå til hovedindhold

Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A

PhilipsPersonlig plejeAlkoholfri formelProfessionel vedligeholdelse af Philips shaversEAN: 8710103944645

Philips CC12/50 Quick Clean Pod rengøringspatron med alkoholfri formel sikrer hygiejnisk barbering i op til 6 måneder. 10x renere end vand alene. Læs mere

Pris fra 96 krtil 169 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CC12 - Rengøringspatron - til shaver (pakke med 2)
96 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tilbehør Quick Clean Pod Cartridge CC12
96 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips CC12 Rengøringspatron Sort Blå
104 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rengöringspatroner Quick Clean Pod 2-pack
-36%114 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rengøringspatron til barbermaskine - Philips CC12 (2-pak)
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips CC12 Rengøringspatron Sort Blå
129 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips CC12/50 QuickClean Rengøringspatron 1 stk.
135 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rengøringspatron til barbermaskine - Philips CC12 (2-pak)
139 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A
169 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rensepatroner Quick Clean Pod 2-pak
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb
2Proshop DK96 kr135 krKøb
3CompuMail DK104 kr104 krKøb
4Teknikproffset DK114 kr173 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Ultrashop129 kr129 krKøb
7Butik24 DK135 kr174 krKøb
8Vivas DK139 kr208 krKøb
9InkClub DK169 kr169 krKøb
10Estore DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Philips CC12/50 Quick Clean Pod Rengøringspatron (2-pak)

Philips

Philips CC12/50 Quick Clean Pod rengøringspatron med alkoholfri formel sikrer hygiejnisk barbering i op til 6 måneder. 10x renere end vand alene.

• rengøringspatron
• shaver rengøring
• barbermaskine vedligeholdelse
• Philips tilbehør
• Quick Clean Pod
• hygiejnisk barbering
• alkoholfri rengøring
• Professionel vedligeholdelse af Philips shavers
• Alkoholfri formel

Beskrivelse

Philips CC12/50 Quick Clean Pod rengøringspatron er den perfekte løsning til at holde din Philips shaver ren og hygiejnisk. Med en specialudviklet alkoholfri formel efterlader den din barbermaskine op til 10 gange renere end rengøring med vand alene. Pakken indeholder 2 patroner, der sikrer hygiejnisk barbering i op til 6 måneder. Det avancerede multi-gitter filter fjerner effektivt afklippede hår, mens aktiv smøring beskytter barberhovederne mod slitage og forlænger shaverens levetid. Hver patron holder til ca. 30 rengøringscyklusser ved daglig brug eller 3 måneder ved ugentlig rengøring. Den hudvenlige, alkoholfri sammensætning forhindrer 99,9% af bakterievækst og efterlader en frisk duft for optimal barberingsoplevelse.

Specifikationer

Vægt:0,504 kg
Formel:Alkoholfri og hudvenlig
Smøring:Aktiv smøring inkluderet
Holdbarhed:Op til 6 måneders barbering
Dimensioner:9,8 x 9,8 x 11,4 cm
Produkttype:Rengøringspatron til shaver
Filtersystem:Multi-gitter filter
Antal i pakke:2 stk
Kompatibilitet:Philips Quick Clean Pod system
Bakteriebeskyttelse:Forhindrer 99,9% bakterievækst
Rengøringscyklusser:Ca. 30 per patron

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder én CC12/50 rengøringspatron?

Hver patron holder til ca. 30 rengøringscyklusser ved daglig brug eller op til 3 måneder ved ugentlig rengøring. Med 2 patroner i pakken får du op til 6 måneders hygiejnisk barbering.

Er rengøringsvæsken alkoholfri?

Ja, Philips CC12/50 har en specialudviklet alkoholfri og hudvenlig formel, der beskytter huden mod irritation og samtidig sikrer effektiv rengøring.

Hvor meget renere bliver min shaver med CC12/50?

Philips CC12/50 efterlader din shaver op til 10 gange renere sammenlignet med rengøring kun med vand, og forhindrer 99,9% af bakterievækst.

Hvilke Philips shavers er kompatible med CC12/50?

CC12/50 er designet til Philips Quick Clean Pod rengøringssystem og er kompatibel med mange Philips elektriske shavers. Tjek din shavers brugervejledning for kompatibilitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Philips Philips Rengøringspatroner Quick Clean Pod 2-pak 8710103944645 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202696 kr7 kr (8%)
29. maj 202689 kr1 kr (1%)
23. maj 202688 kr2 kr (2%)
22. maj 202690 kr1 kr (1%)
21. maj 202689 kr1 kr (1%)
16. maj 202688 kr2 kr (2%)
15. maj 202690 kr2 kr (2%)
14. maj 202688 kr1 kr (1%)
13. maj 202689 kr1 kr (1%)
12. maj 202688 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret