Gå til hovedindhold

Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips

PhilipsKøretøjer og deleEAN: 8720689036689
Pris fra 217 krtil 399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 211 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid
217 kr
Til butik
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid billede

Produktinformation

Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder. Børstehoveder medfølger: 6 stk, Produktfarve: Hvid, Periode for udskiftning af rensebørste(r): 3 måned(er)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6066/87
EAN: 8720689036689
Varenr.: 1003411926
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips
221 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Optimal White 6st HX6066/87
-17%299 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Borsthuvud Sonicare Optimal White 6st HX6066/87 billede

Produktinformation

Borsthuvudet för fantastisk blekning, – 100 % vitare tänder på en vecka, Få ett strålande leende med det här kliniskt testade borsthuvudet för tandblekning från Philips Sonicare. Du ser resultat efter bara en vecka samtidigt som du får en exceptionell rengöring varje dag. - 6-pack borsthuvuden, - 100 % vitare tänder på en vecka, - Tar bort sju gånger mer plack, - Medelmjuk, Vårda vår planet, Tillverkat av 70 % biobaserad plast, Pappersbaserad återvinningsbar förpackning, Lätt att använda på alla sätt, Passar alla Philips Sonicare-handtag med klickfäste, Fortsätt borsta med BrushSync-påminnelser, För vitare tänder, Beprövad Sonicare-teknik, Upp till 100 % mer fläckborttagning på bara en vecka, Har bevisats leverera effektiv munvård, Tar bort upp till sju gånger mer plack än en manuell tandborste.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tilbehør til elektriske tandbørster
EAN: 8720689036689
Varenr.: D34469
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare Optimal White HX6066/87 - børstehoveder, 6 stk.
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder
338 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Whitening tandbørstehoveder, 6-pak, mellem
-13%399 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK217 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK221 kr260 krKøb
3Teknikproffset DK299 kr348 krKøb
4Ultrashop299 kr299 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr408 krKøb
7Superprice.dk338 kr338 krKøb
8Estore DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips

PriceData har fulgt prisen på Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips i 184 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026217 kr3 kr (1%)
29. maj 2026220 kr3 kr (1%)
28. maj 2026223 kr1 kr (0%)
27. maj 2026224 kr1 kr (0%)
25. maj 2026223 kr2 kr (1%)
21. maj 2026221 kr1 kr (0%)
20. maj 2026220 kr1 kr (0%)
19. maj 2026219 kr2 kr (1%)
15. maj 2026217 kr3 kr (1%)
14. maj 2026220 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret