Gå til hovedindhold

Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips

PhilipsKøretøjer og deleEAN: 8720689036689
Pris fra 217 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 211 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid
217 kr
Til butik
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid billede

Produktinformation

Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder. Børstehoveder medfølger: 6 stk, Produktfarve: Hvid, Periode for udskiftning af rensebørste(r): 3 måned(er)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6066/87
EAN: 8720689036689
Varenr.: 1003411926
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips
221 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid
299 kr
Til butik
Philips HX6066/87 Tandbørstehoveder Hvid billede

Produktinformation

Philips Optimal White HX606687 - Pakke med 6 børstehoveder Forkæl dine tænder med Philips Optimal White HX606687 børstehoveder, designet til at give dig en dybdegående rengøring og en strålende hvidhed. Denne pakke indeholder 6 børstehoveder, der er kompa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 8720689036689
Varenr.: 99651
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Optimal White 6st HX6066/87
-16%301 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare Optimal White HX6066/87 - børstehoveder, 6 stk.
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare Whitening tandbørstehoveder, 6-pak, mellem
-13%399 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK217 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK221 kr260 krKøb
3Ultrashop299 kr299 krKøb
4Teknikproffset DK301 kr350 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr408 krKøb
7Estore DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips

PriceData har fulgt prisen på Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips i 182 dage. Laveste pris i perioden er 211 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Philips Optimal White HX6066/87 Pakke med 6 børstehoveder, 6 stk, Hvid, 3 måned(er), Mellem, 62000 Omdrejninger pr. minut, Philips de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026217 kr3 kr (1%)
29. maj 2026220 kr3 kr (1%)
28. maj 2026223 kr1 kr (0%)
27. maj 2026224 kr1 kr (0%)
25. maj 2026223 kr2 kr (1%)
21. maj 2026221 kr1 kr (0%)
20. maj 2026220 kr1 kr (0%)
19. maj 2026219 kr2 kr (1%)
15. maj 2026217 kr3 kr (1%)
14. maj 2026220 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret