Gå til hovedindhold

Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime

PhilipsElektriske barbermaskinerEAN: 8720689029094
Pris fra 189 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 13. maj

Sammenlign priser på Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade QP2724 - trimmer - lime green/dark grey
189 kr
Til butik
Philips OneBlade QP2724 - trimmer - lime green/dark grey billede

Produktinformation

- Dobbeltsidet blad til præcis styling - 45 minutters ledningsfri brug efter 8 timers opladning - Kan bruges både våd og tør - Aftageligt og vaskbart hoved for nem rengøring - Ergonomisk og let design Philips OneBlade QP2724 giver dig fuld kontrol over din personlige stil - uanset om du trimmer, former eller barberer. Det dobbeltsidede blad gør det nemt at skabe skarpe linjer og detaljer, også på følsomme områder. Den kan bruges både våd og tør, så den passer perfekt ind i din daglige rutine. Det ergonomiske design sikrer komfort, og det vaskbare hoved gør rengøringen enkel. Med op til 45 minutters ledningsfri brug får du en fleksibel og præcis barbering - hvor som helst.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: QP2724/23
EAN: 8720689029094
Varenr.: 3417748
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips OneBlade QP2724 Trimmer Grå Grøn
204 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade QP2724 - Trimmer - trådløs - limegrøn/mørkegrå
208 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime
249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips OneBlade QP2724 Trimmer Grå Grøn
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2CompuMail DK204 kr204 krKøb
3CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
4Boligcenter DK249 kr249 krKøb
5Vivas DK269 kr338 krKøb
6Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime

PriceData har fulgt prisen på Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime i 150 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Barbermaskine Philips OneBlade 360 QP2724/23 - våd/tør, grå/lime de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026189 kr17 kr (10%)
25. maj 2026172 kr8 kr (4%)
24. maj 2026180 kr9 kr (5%)
19. maj 2026189 kr16 kr (9%)
14. maj 2026173 kr2 kr (1%)
13. maj 2026171 kr2 kr (1%)
12. maj 2026173 kr15 kr (8%)
8. maj 2026188 kr1 kr (1%)
7. maj 2026187 kr1 kr (1%)
6. maj 2026188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret