Gå til hovedindhold

Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv

PhilipsElektriske barbermaskinerEAN: 8720689027298
Pris fra 566 krtil 792 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 562 kr 21. maj

Sammenlign priser på Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 566 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv
566 kr
Til butik
Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv billede

Produktinformation

Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body - Shaver - krom

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: QP6652/61
EAN: 8720689027298
Varenr.: 1002480214
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body - Shaver - krom
577 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Skægtrimmer OneBlade Pro QP6652/61
588 kr
Til butik
Philips Skægtrimmer OneBlade Pro QP6652/61 billede

Produktinformation

- Enestående OneBlade-teknologi - Digitalt LED-display - Dobbeltsidet skær - Skab præcise kanter med det dobbeltsidede skær. Klip kant og barber ubesværet enhver længde af hår Philips OneBlade Pro Face + Body trimmer, kanter og barberer alle længder af hår. Du får et blad til dit ansigt og et med en hudbeskyttelse til din krop. Glem alt om at bruge flere værktøjer. OneBlade klarer det hele.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: QP6652/61
EAN: 8720689027298
Varenr.: 3320670
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips OneBlade Pro 360 Face + Body - grå/grøn/krom
-7%719 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips OneBlade Pro 360 Face + Body - grå/grøn/krom
-6%739 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv
769 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Skäggtrimmer QP6652/61 OneBlade Pro Philips
-7%792 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK566 kr566 krKøb
2CS MEGASTORE DK577 kr616 krKøb
3Proshop DK588 kr627 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Vivas DK739 kr808 krKøb
6Ultrashop769 kr769 krKøb
7Teknikproffset DK792 kr851 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv i 115 dage. Laveste pris i perioden er 562 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 597 kr.

Den nuværende pris på 566 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips OneBlade Pro 360 QP6652 Face + Body Barbermaskine Grå Grøn Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026566 kr3 kr (1%)
28. maj 2026569 kr5 kr (1%)
27. maj 2026574 kr8 kr (1%)
22. maj 2026566 kr4 kr (1%)
21. maj 2026562 kr1 kr (0%)
19. maj 2026563 kr16 kr (3%)
18. maj 2026579 kr4 kr (1%)
17. maj 2026583 kr4 kr (1%)
16. maj 2026587 kr4 kr (1%)
15. maj 2026591 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret