Gå til hovedindhold

Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W

PhilipsHårklippere og trimmereEAN: 8720689013949
Pris fra 240 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 9. maj

Sammenlign priser på Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Norelco OneBlade QP2824/10 Barbermaskine Grå
240 kr
Til butik
Philips Norelco OneBlade QP2824/10 Barbermaskine Grå billede

Produktinformation

Philips Norelco OneBlade QP2824/10. Baberingssystem: Folie shaver, Produktfarve: Grå, Lime. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Nikkel-Metalhydrid (NiMH), Driftstid: 45 min.. Kamtilbehør: Skæg, Krop

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: QP-2824/10
EAN: 8720689013949
Varenr.: 1004075508
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W
287 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Oneblade Face + Body QP2824/10
-33%289 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Oneblade Face + Body QP2824/10 billede

Produktinformation

Klipp, trimma och raka hår i alla längder – Utformad för att klippa hår, inte hud. Philips OneBlade är en revolutionerande ny hybridstyler som kan klippa, raka och, skapa rena linjer och kanter på hår i alla längder. Glöm flera steg, och verktyg. OneBlade gör allt. - 5-i-1 justerbar kam, - Klippa, trimma, raka, - Originalblad, Lätt att använda, Långvarigt batteri, Dubbelsidigt blad: utformat för precision och kontroll, Våt och torr, Klickbar kam (3 mm), Ladda när som helst, var som helst, Blad som inte slits lätt, Bekväm rakning, Kantskärning, Klickbar hudskydd för känsliga områden, Raka bort, Jämn trimning, 3 klickbara stubbkammar (1, 3, 5 mm), Unik OneBlade-teknik.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskiner og tilbehør
EAN: 8720689013949
Varenr.: D37590
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Norelco OneBlade QP2824/10 barbermaskine til ham Folie shaver Trimmer Grå, Lime
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips OneBlade QP2824/10 - barbermaskine og trimmer, grå/lime
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips OneBlade QP2824/10 - barbermaskine og trimmer, grå/lime
369 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OneBlade ansigts- og kropstrimmer – våd/tør, justerbar kam
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK240 kr240 krKøb
2CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
3Teknikproffset DK289 kr338 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Boligcenter DK349 kr349 krKøb
6Vivas DK369 kr448 krKøb
7Estore DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W

PriceData har fulgt prisen på Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W i 144 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Norelco OneBlade QP2824/10, Folie shaver, Grå, Lime, Batteri, 45 min., 8 t, 0,5 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026240 kr11 kr (5%)
9. maj 2026229 kr55 kr (19%)
8. maj 2026284 kr55 kr (24%)
18. feb. 2026229 kr39 kr (15%)
6. feb. 2026268 kr29 kr (12%)
5. feb. 2026239 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026240 kr19 kr (7%)
22. jan. 2026259 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026258 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret