Gå til hovedindhold

Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack

PhilipsHjem og haveEAN: 8710103997153
Pris fra 136 krtil 339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips SHAVER HEAD QP420/50 ONEBLADE
136 kr
Til butik
Philips SHAVER HEAD QP420/50 ONEBLADE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tilbehør til barbermaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: QP420/50
EAN: 8710103997153
Varenr.: 9170913
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack
148 kr
Til butik
Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack billede

Produktinformation

Udskiftningsblad, til trimmer, Innovativ 360 Blade, Våd & tør, vandtæt (IPX7), Dobbeltsidet klinge, Unik OneBlade Technology, til OneBlade (QP25xx, QP26xx, QP27XX, QP28XX), OneBlade Pro (QP6504, QP653x, QP654x, QP665x) except for QP1XXX, QI1XXX, QP652x, QP651x, QP662x, QP6505 Trim, kant og barber enhver hårlængde ubesværet Det innovative 360-blad kan bøjes i alle retninger for at tilpasse sig dit ansigts kurver. Designet muliggør konstant hudkontakt og kontrol. Trim og barber nemt svært tilgængelige områder - med få strøg og stor komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: QP420/50
EAN: 8710103997153
Varenr.: 3138892
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips OneBlade ersättningsblad 2-pack QP420
-43%166 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips OneBlade ersättningsblad 2-pack QP420 billede

Produktinformation

Philips OneBlade 360-rakblad är Philips senaste nyhet och är speciellt anpassat för att följa ansiktets konturer, För att du ska få ut optimal prestanda av din Philips OneBlade bör du byta ut bladet var 4:e månad (baserat på 2 rakningar/vecka). Bytet är enkelt att göra - det är bara att klicka av rakbladet och sätta på ett nytt. Specifikationer: - Flexibelt 360-rakblad för mer kontroll och hög komfort, - 360-gradersblad – effektiv och bekväm rakning. - Bladet är tillverkat i rostfritt stål som håller för upp till 4 månaders användning, - Innehåller 2 rakblad.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskiner og tilbehør
EAN: 8710103997153
Varenr.: C75737
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP420/50 Udskiftningsskær
199 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OneBlade udskiftningsblade 2-pak QP420
-15%339 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK136 kr175 krKøb
2Proshop DK148 kr187 krKøb
3Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb
5Estore DK339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack

PriceData har fulgt prisen på Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack i 183 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Philips Tilbehør OneBlade QP420/50 - replacement blade - 2 pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026136 kr12 kr (8%)
19. maj 2026148 kr12 kr (9%)
8. maj 2026136 kr3 kr (2%)
7. maj 2026139 kr3 kr (2%)
24. apr. 2026136 kr12 kr (8%)
17. apr. 2026148 kr12 kr (9%)
16. apr. 2026136 kr12 kr (8%)
9. apr. 2026148 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret