Gå til hovedindhold

Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk

PhilipsMælkeskummereEAN: 8720389007613
Pris fra 410 krtil 589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 11. maj

Sammenlign priser på Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Mælkeskummer 120ml Sort
410 kr
Til butik
Philips Mælkeskummer 120ml Sort billede

Produktinformation

Philips CA6500 Milk Twister - Mælkeskummer - 120 ml - 500 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: CA6500/63
EAN: 8720389007613
Varenr.: 1000687843
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CA6500 Milk Twister - milk frother - black
437 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk
569 kr
Til butik
Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk billede

Produktinformation

Forkæl kaffen med cremet mælkeskumLav barista‑lignende cappuccino og latte derhjemme med Philips Milk Twister CA6500/63. Den automatiske mælkeskummer varmer og skummer mælken på cirka 130 sekunder, så du hurtigt kan nyde en silkeblød top på din kaffe. Det slanke, sorte design passer ind i ethvert køkken, og den trådløse kande gør serveringen nem.Nem brug i hverdagenDen non‑stick belægning gør rengøringen ligetil, og dele tåler opvaskemaskine. Med automatisk sluk er du tryg, når skumningen er færdig. Kapaciteten er velegnet til daglig brug, og den kompakte størrelse gør den let at opbevare.Type: Automatisk mælkeskummer/varmerFarve: SortEffekt: 500 WStrømkilde: AC, 220–240 V, 49 HzAutomatisk sluk: JaTrådløs kande: JaNon‑stick belægning: JaOpvaskemaskinesikker: JaLedningslængde: 0,75 mSkummetid: 130 sMål (H × B × D): 19,4 × 12,8 × 12,8 cmVægt: 0,79 kgMateriale: Plast kabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Mælkeskummere
Vægt: 1.01g
EAN: 8720389007613
Varenr.: 2135974
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK410 kr410 krKøb
2Proshop DK437 kr476 krKøb
3Boligcenter DK569 kr569 krKøb
4Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk

PriceData har fulgt prisen på Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 785 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Philips Milk Twister CA6500/63 mælkeskummer - sort, automatisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026410 kr1 kr (0%)
11. maj 2026409 kr6 kr (1%)
9. maj 2026415 kr14 kr (3%)
2. maj 2026429 kr13 kr (3%)
1. maj 2026416 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026411 kr19 kr (4%)
13. apr. 2026430 kr14 kr (3%)
20. mar. 2026444 kr20 kr (4%)
15. mar. 2026464 kr26 kr (6%)
9. mar. 2026438 kr74 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret