Gå til hovedindhold

Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K

PhilipsElpærerEAN: 8711500196972
Pris fra 175 krtil 450 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 23. maj

Sammenlign priser på Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master Metalhalogen CDM/T 35W/830 G12
175 kr
Til butik
Philips Master Metalhalogen CDM/T 35W/830 G12 billede

Produktinformation

En serie kompakte udladningslamper med en stabil farve i hele lampens levetid og et strålende lys.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 928083105125
EAN: 8711500196972
Varenr.: 2764267
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K
186 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Metalhalogen cdm-t 35w/830 g12
197,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Metalhalogen Cdm-T 35W/830 G12
207,06 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips MasterColour CDM-T metalhalogenpære G12, 35W, 3000K
214 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Philips Metalhalogen CDM-T 35W 830 G12 (A+)
241,35 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips MasterColour CDM-T metalhalogenpære G12, 35W, 3000K
249 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips CDM-T 35W/830 G12 metalhalogenlampe
255 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips MasterColour CDM-T metalhalogenpære G12, 35W, 3000K
275 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips MasterColour CDM-T metalhalogenpære G12, 35W, 3000K
275 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PHILIPS CDM-T 35W/830 G-12
319 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metalhalogen Cdm-T 35W/830 G12
410 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Lampa metalohalogenkowa MasterColour CDM-T G12 35W (871150019697215)
450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK175 kr214 krKøb
2CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
3MaintainIt197,5 kr197,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk207,06 kr207,06 krKøb
5LavprisEl214 kr214 krKøb
6EL-NETSALG241,35 kr241,35 krKøb
7Greenline249 kr249 krKøb
8Elvvs.dk255 kr255 krKøb
9BilligVVS DK275 kr275 krKøb
10LavprisVVS275 kr275 krKøb
11Disconetto.dk319 kr319 krKøb
12vvsfittings.dk410 kr410 krKøb
13CompuMail DK450 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K

PriceData har fulgt prisen på Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K i 151 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Philips MASTERColour CDM-T - Keramisk metalhalid (CMH) lyspære - form: T19 - klar finish - G12 - 39.1 W - klasse G - varmt hvidt lys - 3000 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026175 kr1 kr (1%)
24. maj 2026174 kr5 kr (3%)
23. maj 2026169 kr1 kr (1%)
22. maj 2026170 kr4 kr (2%)
21. maj 2026174 kr13 kr (7%)
14. maj 2026187 kr1 kr (1%)
13. maj 2026186 kr11 kr (6%)
12. maj 2026175 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026174 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026178 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret