Gå til hovedindhold

Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk

PhilipsBelysningEAN: 8720169736047
Pris fra 202 krtil 265 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W
202 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W billede

Produktinformation

Philips Ledinaire projektør 50W med justerbar farvetemperatur Her får du en robust og effektiv udendørs projektør, der dækker mange behov. Denne LED projektør fra Philips Ledinaire-serien har en effekt på 50W og leverer et kraftigt lysudbytte på 6000 lume...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: 57 x 173 x 264 mm
EAN: 8720169736047
Varenr.: 2040736044
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W
209 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W billede

Produktinformation

Udendørs LED projektør med fleksibel farvetemperatur fra Philips Gør din have, indkørsel eller gårdsplads tryg og indbydende med denne solide LED projektør fra Philips. Her får du en lyskilde, der er skabt til at følge dig hele vejen fra de mørke vinteraf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udstyr
Farve: gray
Størrelse: 57 x 173 x 264 mm
EAN: 8720169736047
Varenr.: 2040736044
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W
209 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W billede

Produktinformation

Philips Ledinaire projektør med justerbar farvetemperatur og høj effektivitet Her får du en solid og alsidig LED projektør fra Philips Ledinaire-serien, der er skabt til udendørs belysning, hvor både driftssikkerhed og fleksibilitet er i fokus. Projektøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Arbejdslamper
Farve: gray
Størrelse: 57 x 173 x 264 mm
EAN: 8720169736047
Varenr.: 2040736044
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BVP167 LED60/830_40_65 DOB 50W SWB
209,56 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W
229 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledinaire projektr lille All-in BVP167, 6000lm/830-840-865, 50W Sym
238 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 50W
239 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledi projektør 6000lm 50w /3cct sym ip65
262,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl202 kr202 krKøb
2BilligVVS DK209 kr209 krKøb
3LavprisVærktøj209 kr209 krKøb
4EL-GROSSISTEN209,56 kr209,56 krKøb
5LavprisVVS229 kr229 krKøb
6WATTOO.DK238 kr238 krKøb
7Greenline239 kr239 krKøb
8MaintainIt262,5 kr262,5 krKøb
9CS MEGASTORE DK265 kr304 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk

PriceData har fulgt prisen på Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk i 163 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 6000lm/830-840-865 50W IP65 Symmetrisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026202 kr10 kr (5%)
24. maj 2026192 kr4 kr (2%)
20. maj 2026188 kr3 kr (2%)
19. maj 2026185 kr2 kr (1%)
17. maj 2026183 kr3 kr (2%)
12. maj 2026180 kr19 kr (10%)
11. maj 2026199 kr19 kr (11%)
8. maj 2026180 kr5 kr (3%)
7. maj 2026175 kr8 kr (5%)
24. apr. 2026167 kr22 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret