Gå til hovedindhold

Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk

PhilipsBelysningEAN: 8720169736016
Pris fra 90 krtil 123 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W
90 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W billede

Produktinformation

LED projektør med justerbar farvetemperatur til udendørs brug Her får du en robust LED projektør, der sikrer et godt lys på både væg og loft uden at gøre det besværligt. Projektøren leverer 1200 lumen og bruger kun 10 watt, så du får masser af lys uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Arbejdslamper
Farve: Gray
Størrelse: 85x31x130 mm
EAN: 8720169736016
Varenr.: 2040736015
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W
99 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W billede

Produktinformation

Udendørs LED projektør med fleksibel farvetemperatur og robust design Med denne udendørs LED projektør fra Philips får du en pålidelig belysningsløsning, der let tilpasses dine behov. Projektøren har indbygget multicolor switch, så du nemt kan vælge melle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udstyr
Farve: Gray
Størrelse: 85x31x130 mm
EAN: 8720169736016
Varenr.: 2040736015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W
109 kr
Til butik
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W billede

Produktinformation

Philips Ledinaire projektør med justerbar farvetemperatur og bred spredning Her får du en robust og alsidig LED projektør, der er nem at bruge til udendørs belysning rundt om huset, i carporten eller på værkstedet. Projektøren lyser kraftigt med 1200 lume...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udstyr
Farve: Gray
Størrelse: 85x31x130 mm
EAN: 8720169736016
Varenr.: 2040736015
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W
109 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledinaire Projektr Lille All-in BVP167, 1200lm/830-840-865, 10W Sym
113 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledi projektør 1200lm 10w /3cct sym ip65
117,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire projektør, 3000K-6500K, 10W
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk
123 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl90 kr90 krKøb
2BilligVVS DK99 kr99 krKøb
3LavprisVVS109 kr109 krKøb
4LavprisVærktøj109 kr109 krKøb
5WATTOO.DK113 kr113 krKøb
6MaintainIt117,5 kr117,5 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk

PriceData har fulgt prisen på Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk i 163 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 196 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Philips Ledinaire Projektør Lille All-in BVP167 1200lm/830-840-865 10W IP65 Symmetrisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202690 kr3 kr (3%)
31. maj 202693 kr1,79 kr (2%)
30. maj 202694,79 kr5,79 kr (7%)
26. maj 202689 kr4 kr (4%)
24. maj 202693 kr4 kr (4%)
17. maj 202689 kr1 kr (1%)
16. maj 202690 kr1 kr (1%)
12. maj 202689 kr5,79 kr (6%)
11. maj 202694,79 kr5,79 kr (7%)
6. maj 202689 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret